Reklama
Reklama
Reklama

Znamy wyniki powtórzonych testów w ŁKS-ie! Do treningu powróci sześciu kolejnych piłkarzy

Czas < 1 min czytania
Znamy wyniki powtórzonych testów w ŁKS-ie! Do treningu powróci sześciu kolejnych piłkarzy

We wtorkowe przedpołudnie Łódzki Klub Sportowy podał do publicznej wiadomości wyniki drugiej tury testów na obecność koronawirusa. Zostały one przeprowadzone wśród piłkarzy, u których sobotnie badanie dało niejednoznaczny wynik. W drugiej turze we wszystkich sześciu przypadkach stwierdzono wyniki negatywne.

Reklama

To znakomite wieści dla wszystkich sympatyków biało-czerwono-białych – takie wyniki oznaczają, że jedynymi zawodnikami wyłączonymi obecnie z treningów są ci piłkarze, u których stwierdzono wcześniej zarażenie koronawirusem. Cała szóstka zarażonych przebywa obecnie w izolacji domowej.

Szóstka piłkarzy poddanych ponownym badaniom może zaś bez przeszkód dołączyć do zdrowych kolegów, którzy powrócili do treningów w poniedziałek. Na ten tydzień sztab szkoleniowy zaplanował po jednym treningu dziennie (wyjątkiem będzie wtorek, kiedy odbędą się dwa treningi). Będą one poświęcone nie tylko szlifowaniu umiejętności czysto piłkarskich, ale też budowaniu wytrzymałości i siły piłkarzy.

Reklama

Klub z al. Unii informował wcześniej, że właśnie po uzyskaniu wyników powtórzonej serii badań zostanie podjęta decyzja dotycząca tego, czy zaplanowany na sobotę mecz z Unią Janikowo odbędzie się zgodnie z planem. W tej sprawie nie podano jednak jak dotąd żadnych oficjalnych informacji.

fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama