Reklama
Reklama

Znana firma wróciła do Orła Łodź

Czas 2 min czytania
Znana firma wróciła do Orła Łodź

Żużlowcy Orła Łódź mają znanego sponsora. To firma Blachy Pruszyński.

Reklama

Firma Blachy Pruszyński  od sezonu 2022 ponownie rozpoczyna współpracę z KŻ Orzeł Łódź. Dzięki podpisanej umowie marka Blachy Pruszyński pojawi się na nośnikach reklamowych podczas meczów eWinner 1. Ligi. W przeszłości firma współpracowała już z łódzkim klubem. 

– Po kilku latach przerwy wracamy do współpracy z Klubem Żużlowym Orzeł Łódź. Obserwujemy rozwój tej dyspcypliny sportowej już od dłuższego czasu. Zdecydowanie można powiedzieć, że z roku na rok poziom żużla w Łodzi stale rośnie. W tym sezonie wspólnie trzymamy kciuki i liczymy na dobre wyniki. Jako firma od lat wspieramy różne dyscypliny sportowe. Zawsze entuzjastycznie podchodzimy do kolejnych projektów – związanych z grą zespołową, walką na ringu czy motoryzacją – mówi Stanisław Kalużny z firmy Blachy Pruszyński. 

Reklama

Cieszymy się, że  udało nam się namówić firmę Blachy Pruszyński do powrotu do współpracy z naszym klubem. Warto podkreślić, że nośniki firmy były obecne jeszcze na starym stadionie. Mamy nadzieję, że w tym sezonie zrobimy wszystko, by nasz partner był zadowlony ze wspołpracy i żebyśmy wspólnie cieszyli się z wygranych spotkań naszej drużyny – stwierdził Witold Skrzydlewski, Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź. 

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Wyroby firmy Blachy Pruszyński posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.

Reklama

Tegoroczny sezon żużlowy na Moto Arenie Łódź rozpoczyna się 9 kwietnia meczem z ROW Rybnik. Firmy zainteresowane współpracą cały czas mogą zgłaszać się do Klubu. KŻ Orzeł Łódź zachęca do odwiedzania strony www.zostan-sponsorem.pl oraz kontaktu mailowego pod adresem biznes@orzel.lodz.pl w celu uzyskania spersonalizowanej oferty

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama