Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz futsalistów Widzewa na żywo ostatni raz w tym roku

Czas < 1 min czytania
Zobacz futsalistów Widzewa na żywo ostatni raz w tym roku

ŁÓDŹ. 03.10.2021 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - KS GNIEZNO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

W niedzielę 28 listopada Widzew Łódź Futsal po raz ostatni w tym roku zagra we własnej hali. Czerwono-biało-czerwoni powalczą z LZS Dragonem Bojano o 10. ligowe zwycięstwo z rzędu.

Reklama

Drużyna Marcina Stanisławskiego jest zdecydowanym liderem grupy północnej pierwszej ligi i pewnie zmierza do ekstraklasy. W najbliższym meczu będzie miała okazję do weryfikacji swojej dyspozycji strzeleckiej, ponieważ zmierzy się z ostatnim w tabeli LZS Dragonem  Bojano, który wygrał zaledwie jeden ze swoich ośmiu meczów ligowych.

Widzewiacy z kolei liczą na przedłużenie zwycięskiej passy do 10 meczów i wykonanie kolejnego kroku w kierunku futsalowej elity. Zobaczyć na własne oczy czy im się to uda będzie można w najbliższą niedzielę w Hali MOSiR Parkowa od godziny 16:00. Bilety na to spotkanie są do nabycia on-line na oficjalnej stronie klubu w cenie 15 zł normalny i 5 zł ulgowy (WIĘCEJ).

Reklama

Dla kibiców Widzewa spotkanie futsalistów może być tego dnia idealnym uzupełnieniem sportowej niedzieli i meczu piłkarzy Janusza Niedźwiedzia z Zagłębiem Sosnowiec, który rozpocznie się o 18:00 w odległości kilkuminutowego spaceru.

Piłka nożna

futsalWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama