Reklama
Reklama
Reklama

Zwrot akcji. ŁKS Commercecon gospodarzem dwumeczu w eliminacjach Ligi Mistrzyń

Czas < 1 min czytania
Zwrot akcji. ŁKS Commercecon gospodarzem dwumeczu w eliminacjach Ligi Mistrzyń

Giuseppe Cuccarini, trener ŁKS Commercecon Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Prezes Hubert Hoffman zaproponował izraelskim rywalkom biało-czerwono-białych rozegranie obu meczów w Łodzi. Po negocjacjach przedstawicielom obu drużyn udało się dojść do porozumienia. Zawodniczki z Izraela przyjadą do Łodzi na kilka dni w drugiej połowie miesiąca, by zmierzyć się z ŁKS Commercecon 22 i 24 września. Dokładne godziny obu spotkań mają zostać ustalone w najbliższych dniach.

Reklama

Siatkarki z miasta położonego zaledwie 5 kilometrów od terytorium Autonomii Palestyńskiej występowały w europejskich rozgrywkach także w ubiegłym sezonie. Swoją przygodę z Pucharem Challenge zakończyły na 1/16 finału, w którym musiały uznać wyższość Olimpiakosu Pireus. Jeśli biało-czerwono-białym uda się pokonać izraelskie rywalki, w drugiej rundzie eliminacji czeka je wyprawa na Bałkany. Zagrają ze zwycięzcą dwumeczu Mladost Zagrzeb (Chorwacja) – Calcit Kamnik (Słowenia).

Przypomnijmy, że siatkarki spod znaku przeplatanki rozpoczną sezon już za niecałe dwa tygodnie. 18 września w meczu pierwszej kolejki TAURON Ligi ich rywalem będzie BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Na prośbę klubu spod Klimczoka mecz odbędzie się w Łodzi, a nie w Bielsku-Białej, jak pierwotnie planowano. Początek spotkania planowany jest na godzinę 18:00.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama