Reklama
Reklama
Reklama

140 tys. zł dla Akademii Widzewa od kibiców

Czas < 1 min czytania
140 tys. zł dla Akademii Widzewa od kibiców

LODZ. 24.09.2921 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA WIDZEW LODZ - SKRA CZESTOCHOWA. N/Z szaliki, kibice FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

117 tys. zł zadeklarowanych za prawo zakupu biletu na 67. derby Łodzi i 20 tys. zł od karnetowiczów przyniosła akcja #DerbyDlaWidzewa.

Reklama

W ramach akcji wsparcia dla Akademii Widzewa kibice licytowali ponad 800 biletów na 67. piłkarskie derby Łodzi. Łączna suma deklarowanych kwot za prawo do zakupu biletów wyniosła 117 tys. zł – pieniądze te zostaną przeznaczone na rozwój grup młodzieżowych Widzewa.

To już druga podobna akcja. Przy okazji wiosennych derbów, rozegranych przy al. Unii, Widzew zebrał dokładnie 80 540 zł w ramach akcji #GramyUSiebie. Teraz kwota została prawie podwojona.

Reklama

Swój wkład mieli także posiadacze karnetów na domowe mecze czerwono-biało-czerwonych, którzy przy okazji zapisów na mecz derbowy mogli wpłacić dobrowolną kwotę na rzecz Akademii. Z tej opcji skorzystało wielu kibiców, a łączna suma wsparcia w czwartek 22 października wyniosła 20 tys. zł. Po zsumowaniu obu zbiórek, łączna kwota zebrana na rzecz młodych zawodników RTS-u wyniosła 137 tys. zł!

W piątek 22 października o godz. 8 wystartowała możliwość zakupu biletów na derby, na cenę których złoży się zadeklarowana wpłata na rozwój Akademii i bazowa cena wejściówki. Fani będą mieli czas do godziny 23:59 na dokonanie przelewów. W przypadku braku wpłat, ranking zostanie zaktualizowany, a możliwość zakupu wejściówki otrzymają w sobotę 23 października kolejne osoby na listach na poszczególne sektory. Możliwość wpłat zostanie uruchomiona ponownie o godz. 8.

Opłacać wejściówki można tutaj.

Reklama

Piłka nożna

derby ŁodziWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama