Reklama
Reklama
Reklama

50 dni do Mistrzostw Świata w Łodzi. Na Piotrkowskiej stanął specjalny zegar

Czas 2 min czytania
50 dni do Mistrzostw Świata w Łodzi. Na Piotrkowskiej stanął specjalny zegar

Na Piotrkowskiej stanął specjalny zegar (fot. www.lodz.pl)

W Łodzi ruszył zegar odmierzający dni do pierwszego łódzkiego meczu FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet.

Wielki zegar na Piotrkowskiej. Ruszyło odliczanie do FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi pojawił się nietypowy, elektroniczny zegar, który odlicza czas do pierwszego łódzkiego meczu FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. W środę odbyło się symboliczne uruchomienie zegara. Do premierowego spotkania mistrzowskiej imprezy w łódzkiej hali pozostało 50 dni.

Reklama

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do mistrzostw, które mam nadzieję będą szczęśliwe dla naszego zespołu. Wierzę, że Polki zagrają w drugiej rundzie właśnie w Łodzi i z niej przejdą do kolejnej fazy, jak to miało miejsce podczas pamiętnych mistrzostw świata mężczyzn w 2014 roku. Wiemy wszyscy, jak to się wówczas skończyło. Zapraszamy już teraz do zakupu biletów – powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

CZYTAJ TAKŻE >>> Podział dotacji na sport. Kto skorzystał, a kto stracił?

Gdzie kupować bilety na mistrzostwa świata w Łodzi?

Bilety na mistrzowskie spotkania już są dostępne pod linkiem: Mistrzostwa Świata Kobiet w piłce siatkowej 2022 Bilety Gdańsk/Sopot Łódź Gliwice sport drużynowy – eBilet.pl Ceny wejściówek zaczynają się od 20 złotych. Można składać też zamówienia grupowe. Dzieci do lat 3 mają darmowy wstęp.

Reklama

Kolejny raz możemy właśnie w sportowej, siatkarskiej Łodzi gościć dużą imprezę. Łódź to sprawdzony partner i dlatego jest największym organizatorem polskiej części mistrzostw. Bardzo dobrze na świetnych obiektach sportowych czują się zawodniczki. Siatkówka i Łódź to naczynia połączone. Ma dwa mocne zespoły, fantastycznych kibiców. Odpalamy dziś zegar i przypominamy, że za 50 dni rozpoczynamy łódzkie mecze – skomentował wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Sęk.

CZYTAJ TAKŻE >>> Z Grot Budowlanych do ŁKS-u Commercecon. Transferowy hit

Siatkarskie emocje w dwóch halach!

W naszym mieście w dniach 29 września – 1 października siatkarską rywalizację w Hali imienia Józefa „Ziuny” Żylińskiego toczyć będą reprezentacje grupy C, czyli Kanada, Kazachstan, Serbia, Niemcy, Bułgaria oraz Stany Zjednoczone. Obydwie łódzkie hale będą też arenami zmagań drugiej rundy, która odbędzie się od 4 do 8 października. Jeśli reprezentacja Polski, grająca rundę grupową w Gdańsku, awansuje do drugiej fazy rozgrywek, to swoje mecze rozegra w Atlas Arenie.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet odbędą się w dniach 23 września – 15 października w Polsce i Holandii. Oprócz Łodzi, mecze w naszym kraju toczyć się będą w Gdańsku i Gliwicach, zaś w Holandii rozegrane zostaną w halach w Arnhem, Rotterdamie, Gelderland i Apeldoorn. Finał odbędzie się w tym ostatnim mieście.

CZYTAJ TAKŻE >>> WYWIAD ŁS: Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych Łódź: „Żałuję odejścia tylko jednej zawodniczki”

Reklama

Siatkówka

FIVB Mistrzostwa ŚwiataGrot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama