Reklama
Reklama

Abdul-Aziz Tetteh w Widzewie?

Czas < 1 min czytania
Abdul-Aziz Tetteh w Widzewie?

Abdul-Aziz Tetteh, wikipedia.org

Pochodzący z Ghany Abdul-Aziz Tetteh jest blisko przejścia do Widzewa.

Reklama

Widzew od dawna szuka defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie na tej pozycji występował przede wszystkim Bartłomiej Poczobut, ale po zmianach w klubie uznano, że potrzebny jest ktoś lepszy. Nie przedłużono więc kontraktu z Poczobutem i ten został graczem Stali Rzeszów.

A w Widzewie szukali. Kandydat numer jeden, czyli Janusz Gol, szybko odpadł, podobnie jak Iwan Majeuski, Białorusin, który w przeszłości grał już w Polsce w Zawiszy Bydgoszcz.

Reklama

Teraz na celowniku łódzkiego klubu jest Abdul-Aziz Tetteh. Poinformował o tym na Twitterze Janekx89, który dobrze orientuje się w transferach do polskich klubów.

Abdul-Aziz Tetteh przejdzie do Widzewa?

Pochodzący z Ghany defensywny pomocnik ma 31 lat. W swojej karierze występował m.in. w Hiszpanii, Grecji i Rosji. W Polsce grał w Lechu Poznań, w którym rozegrał 65 spotkań. Z klubem z Wielkopolski sięgnął po Superpuchar.

Od 2019 roku Tetteh jest zawodnikiem tureckiego Gaziantep FK. Niestety przez dwa lata rozegrał tam jedynie siedem meczów. Głównie przez kontuzje.

Reklama

Wygląda na to, że Ghańczyk szuka nowego klubu, a skoro Widzewa szuka defensywnego pomocnika, to może się uda. Oczywiście najpierw piłkarz musi rozwiązać kontrakt z tureckim klubem.

Reklama

Piłka nożna

Abdul-Aziz TettehWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama