Reklama
Reklama

Poznaliśmy terminarz trzeciej ligi. Kiedy i z kim zagrają rezerwy ŁKS-u?

Czas 4 min czytania
Poznaliśmy terminarz trzeciej ligi. Kiedy i z kim zagrają rezerwy ŁKS-u?

Poznaliśmy terminarz trzeciej ligi. Kiedy i z kim zagrają rezerwy ŁKS-u?

Reklama

Rezerwy ŁKS-u to beniaminek trzeciej ligi. Rozgrywki zaczną tydzień po swoich kolegach z seniorów, domowym meczem z Ursusem Warszawa, który odbędzie się siódmego, albo ósmego sierpnia. Na ich drodze staną między innymi rezerwy Legii i Jagielloni, a także Polonia Warszawa. Druga drużyna ŁKS-u w tym sezonie będzie celowała w spokojne utrzymanie w lidze.

Ze względu na to, że trzecia liga liczy 19 drużyn, jeden z zespołów co kolejkę ma wolny los, czyli nie rozgrywa meczu.

Reklama

Kolejka 1 – 7-8 sierpnia

ŁKS II Łódź – Ursus Warszawa

Kolejka 2 – 14-15 sierpnia

Reklama

Polonia Warszawa – wolny los
Błonianka Błonie – Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok – Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa – GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS II Łódź
KS Kutno – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom
Znicz Biała Piska – Mamry Giżycko
Legia II Warszawa – Pilica Białobrzegi

Kolejka 3 – 18 sierpnia

Pilica Białobrzegi – wolny los
Mamry Giżycko – Legia II Warszawa
Broń Radom – Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź – KS Kutno
GKS Wikielec – Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa
Wissa Szczuczyn – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice – Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa – Błonianka Błonie

Reklama

Kolejka 4 – 21-22 sierpnia

Błonianka Błonie – wolny los
Jagiellonia II Białystok – Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Skierniewice
Ursus Warszawa – Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legionovia Legionowo
KS Kutno – GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – Broń Radom
Pilica Białobrzegi – Mamry Giżycko

Kolejka 5 – 28-29 sierpnia

Reklama

Mamry Giżycko – wolny los
Broń Radom – Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź – Znicz Biała Piska
GKS Wikielec – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo – KS Kutno
Wissa Szczuczyn – Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice – Ursus Warszawa
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie – Jagiellonia II Białystok

Kolejka 6 – 4-5 września

Jagiellonia II Białystok – wolny los
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie
Ursus Warszawa – Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Unia Skierniewice
KS Kutno – Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska – GKS Wikielec
Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi – Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko – Broń Radom

Reklama

Kolejka 7 – 8 września

Broń Radom – wolny los
Pelikan Łowicz – Mamry Giżycko
ŁKS II Łódź – Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec – Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice – KS Kutno
Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie – Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 8 – 11-12 września

Reklama

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – wolny los
Ursus Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki – Błonianka Błonie
KS Kutno – Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska – Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi – GKS Wikielec
Mamry Giżycko – ŁKS II Łódź
Broń Radom – Pelikan Łowicz

Kolejka 9 – 18-19 września

Pelikan Łowicz – wolny los
ŁKS II Łódź – Broń Radom
GKS Wikielec – Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo – Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn – Legia II Warszawa
Unia Skierniewice – Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie – KS Kutno
Jagiellonia II Białystok – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa

Kolejka 10 – 25-26 września

Ursus Warszawa – wolny los
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno – Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska – Polonia Warszawa
Legia II Warszawa – Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi – Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko – Legionovia Legionowo
Broń Radom – GKS Wikielec
Pelikan Łowicz – ŁKS II Łódź

Kolejka 11 – 2-3 października

ŁKS II Łódź – wolny los
GKS Wikielec – Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo – Broń Radom
Wissa Szczuczyn – Mamry Giżycko
Unia Skierniewice – Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa – Legia II Warszawa
Błonianka Błonie – Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Kutno
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 12 – 9-10 października

Sokół Aleksandrów Łódzki – wolny los
KS Kutno – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska – Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa – Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi – Polonia Warszawa
Mamry Giżycko – Unia Skierniewice
Broń Radom – Wissa Szczuczyn
Pelikan Łowicz – Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź – GKS Wikielec

Kolejka 13 – 13 października

GKS Wikielec – wolny los
Legionovia Legionowo – ŁKS II Łódź
Wissa Szczuczyn – Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice – Broń Radom
Polonia Warszawa – Mamry Giżycko
Błonianka Błonie – Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Kutno

Kolejka 14 – 16-17 października

KS Kutno – wolny los
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska – Ursus Warszawa
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi – Jagiellonia II Białystok
Mamry Giżycko – Błonianka Błonie
Broń Radom – Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice
ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec – Legionovia Legionowo

Kolejka 15 – 23-24 października

Legionovia Legionowo – wolny los
Wissa Szczuczyn – GKS Wikielec
Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź
Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie – Broń Radom
Jagiellonia II Białystok – Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska
KS Kutno – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 16 – 30-31 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki – wolny los
Znicz Biała Piska – KS Kutno
Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi – Ursus Warszawa
Mamry Giżycko – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom – Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz – Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź – Polonia Warszawa
GKS Wikielec – Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo – Wissa Szczuczyn

Kolejka 17 – 6-7 listopada

Wissa Szczuczyn – wolny los
Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa – GKS Wikielec
Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok – Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom
Ursus Warszawa – Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki – Pilica Białobrzegi
KS Kutno – Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Znicz Biała Piska

Kolejka 18 – 13-14 listopada

Znicz Biała Piska – wolny los
Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi – KS Kutno
Mamry Giżycko – Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom – Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec – Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa
Wissa Szczuczyn – Unia Skierniewice

Kolejka 19 – 20-21 listopada

Unia Skierniewice – wolny los
Polonia Warszawa – Wissa Szczuczyn
Błonianka Błonie – Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok – GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – Broń Radom
KS Kutno – Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa

Terminarz rundy rewanżowej prawdopodobnie poznamy w nowym roku.

Źródło: 90minut.pl

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama