Reklama
Reklama

Akademia Widzewa Łódź: Bardzo dobre występy z bolesną porażką w tle

Czas 2 min czytania
Akademia Widzewa Łódź: Bardzo dobre występy z bolesną porażką w tle

Akademia Widzewa / Fot. Martyna Kowalska, widzew.com

Pięć zwycięstw i dwa cenne remisy to weekendowy dorobek drużyn młodzieżowych Widzewa.

Reklama

Niespodziewanej porażki doznała drużyna U17 czerwono-biało-czerwonych występująca w Centralnej Lidze Juniorów, co znacznie skomplikowało jej sytuację w tabeli. Mimo niezdobycia kompletu punktów, z remisów z czołowymi drużynami w swoich ligach powinny być za to zadowolone starsze drużyny Akademii Widzewa. Dobrze poradziły sobie też drużyny trampkarzy i młodzików (4 zwycięstwa w 5 meczach).

IV Liga

Reklama

30.10.2021 r., Widzew II Łódź – Warta Sieradz 1:1

Remisem zakończyło się spotkanie czołowych drużyn łódzkiej czwartej ligi. Lider tabeli zremisował na wyjeździe z piątymi w stawce rezerwami Widzewa 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Daniel Mąka, któremu asystował Przemysław Kita (TABELA ROZGRYWEK).

Reklama

U19: Pierwsza liga wojewódzka (junior A1)

Reklama

30.10.2021 r., PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź 2:2

Juniorzy starsi Widzewa również podzielili się punktami z rywalem, choć w przeciwieństwie do rezerw tym razem czerwono-biało-czerwoni grali na wyjeździe i bronili pozycji lidera, co dzięki remisowi im się udało. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Widzew U19 ma punkt przewagi nad bełchatowianami i osiem na ŁKS-em Łódź (WIĘCEJ).

U17: Centralna Liga Juniorów (junior młodszy B1)

Reklama

30.10.2021 r., Widzew Łódź – MKS Ząbkovia Ząbki 0:1

Dramatycznie zaczyna wyglądać z kolei sytuacja Widzewa U17. Jedyna drużyna czterokrotnego mistrza Polski występująca na szczeblu ogólnopolskim, czyli w Centralnej Lidze Juniorów, przegrała u siebie z ostatnią w tabeli Ząbkovią Ząbki i znalazła się w strefie spadkowej. Trzy ostanie mecze sezonu łodzianie zagrają z zespołami z pierwszej czwórki, w tym z liderem – Legią Warszawa… (WIĘCEJ).

U16: Pierwsza liga wojewódzka (junior młodszy B2)

Reklama

30.10.2021 r., PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź 2:3

Juniorzy młodsi Widzewa pokonali na wyjeździe trzecich w tabeli bełchatowian, dzięki czemu skrócili dzielący ich dystans do sześciu oczek i wyprzedzili w tabeli rówieśników z Pelikana Łowicz (WIĘCEJ).

U15: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C1)

Reklama

30.10.2021 r., WKS 1957 Wieluń – Widzew Łódź 1:10

Lider tabeli nie miał problemu z ostatnią drużyną w stawce. Nadal ma jednak problem z MGUKS-em Pogonią Zduńska Wola, która ma do Widzewa Łódź punkt straty, ale do rozegrania pozostał jej jeden mecz więcej (WIĘCEJ).

U14: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C2)

Reklama

30.10.2021 r., Widzew Łódź – Warta Sieradz 7:1

Młodsi trampkarze Widzewa pewnie zmierzają do wygrania pierwszej ligi wojewódzkiej. Po zwycięstwie 7:1 nad Wartą Sieradz mają cztery punkty więcej od PSV Łódź i jeden zaległy mecz (WIĘCEJ).

U14: Druga liga wojewódzka (trampkarz C2)

30.10.2021 r., Widzew II Łódź – UKS SMS Łódź 2:1

Drugi zespół Widzewa U14 odniósł cenne zwycięstwo z wiceliderem tabeli – UKS-em SMS-em Łódź i traci teraz do niego cztery punkty, plasując się pozycję niżej w stawce. Do rozegrania zostały jeszcze dwie kolejki (WIĘCEJ).

U13: Pierwsza liga wojewódzka (młodzik D1)

30.10.2021 r., Widzew Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1

Lider rozgrywek pokonał łodzian na wyjeździe, dzięki czemu znacznie zbliżył się do wygrania ligi. Widzew Łódź zajmuje piąte miejsce, a na jego zmianę do końca sezonu raczej się nie zanosi. Do Widoku Skierniewice czerwono-biało-czerwoni tracą trzy punkty i rozegrali mecz więcej, a nad MGUKS-em Pogonią Zduńska Wola mają pięć oczek przewagi (WIĘCEJ).

U13: Łódź, grupa 3 (młodzik D1)

30.10.2021 r., Widzew II Łódź – Różyca 6:1

Drugi zespół Widzewa U13 pokonał pewnie groźnego rywala z Różycy (piąte miejsce w tabeli) i nadal plasuje się na najniższym stopniu podium. Goni go jednak Akademia Piłkarska 81 z trzema punktami straty i dwoma meczami rozegranymi mniej (WIĘCEJ).

 

 

Piłka nożna

Akademia WidzewaPiłka młodzieżowapiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama