Reklama
Reklama

Akademia Widzewa: Rezerwy coraz mocniejsze, młodziki gromią

Czas 3 min czytania
Akademia Widzewa: Rezerwy coraz mocniejsze, młodziki gromią

Akademia Widzewa / Fot. Martyna Kowalska, widzew.com

Druga drużyna Widzewa jest już trzecia w tabeli IV ligi, a ostatnimi meczami daje sygnał, że stać ją nawet na więcej. Ze zmiennym szczęściem radzą sobie z kolei młodsze zespoły Akademii.

Reklama

IV Liga

06.11.2021 r., Orkan Buczek – Widzew II Łódź 1:2

Reklama

W sobotę bardzo ważne zwycięstwo zanotowały rezerwy Widzewa. Zespół Patryka Czubaka pokonał na wyjeździe Orkan Buczek, który przed tym spotkaniem wyprzedzał łodzian w tabeli. Po wygranej, w której nie brakowało emocji (rywal nie wykorzystał jednego z dwóch rzutów karnych), łodzianie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli łódzkiej IV ligi. Do lidera tracą 9 punktów, a do drugiej drużyny 4, ale do końca sezonu pozostało jeszcze 19 kolejek (TABELA ROZGRYWEK).

U19: Pierwsza liga wojewódzka (junior A1)

Reklama

06.11.2021 r., Widzew Łódź – UKS SMS II Łódź 6:1

Reklama

Juniorzy starsi Widzewa zgodnie z przewidywaniami gładko wygrali z rówieśnikami z drugiej drużyny UKS-u SMS-u Łódź. Dzięki temu zwycięstwu zachowali pierwsze miejsce w tabeli. Za tydzień czeka ich jednak bardzo trudny mecz – z trzecim w tabeli ŁKS-em, na wyjeździe. A wicelider z Bełchatowa tylko czeka na ich potknięcie…  (WIĘCEJ).

U17: Centralna Liga Juniorów (junior młodszy B1)

06.11.2021 r., Polonia Warszawa – Widzew Łódź 2:2

Reklama

Wyjazdowy remis z trzecią w tabeli Polonią Warszawa to niewątpliwie dobry wynik młodych widzewiaków, ale szanse na pozostanie czerwono-biało-czerwonych w Centralnej Lidze Juniorów wcale dzięki wywalczonemu na wyjeździe punktowi nie wzrosły. Do końca sezonu zostały dwie kolejki, a widzewiacy są w strefie spadkowej i muszą zdobywać punkty. Poza tym przed nimi dwa bardzo trudne mecze, z liderem Legią i czwartą w stawce AP Jagiellonią (WIĘCEJ).

U16: Pierwsza liga wojewódzka (junior młodszy B2)

06.11.2021 r., Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 0:1

Reklama

Juniorzy młodsi Widzewa przegrali z UKS-em SMS Łódź i plasują się na piątym miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce będą go bronić w bezpośrednim starciu z goniącym ich Pelikanem Łowicz (WIĘCEJ).

U15: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C1)

06.11.2021 r., Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 4:1

Reklama

W lidze wojewódzkiej U15 sytuacja bez zmian. Widzew i MGUKS Pogoń Zduńska Wola zgodnie wygrywają, w tabeli łodzianie mają przewagę jednego punktu, a rywal cały czas ma rozegrany mecz mniej. Losy zwycięstwa w całych rozgrywkach ważyć będą się więc do ostatniego meczu. Warto jednak zauważyć, że widzewiacy w sobotę pewnie ograli trzecią drużynę w tabeli (WIĘCEJ).

U14: Pierwsza liga wojewódzka (trampkarz C2)

06.11.2021 r., Pelikan Łowicz – Widzew Łódź 4:3

Reklama

Gorzej poszło rok młodszym trampkarzom Widzewa, którzy po emocjonującym meczu ulegli 3:4 Pelikanowi Łowicz. Mieli jednak w tabeli bufor bezpieczeństwa, dlatego pozostają liderem z punktem przewagi na PSV Łódź, a do rozegrania mają jeszcze dwa mecze, podczas gdy najgroźniejszy rywal tylko jeden (WIĘCEJ).

U14: Druga liga wojewódzka (trampkarz C2)

07.11.2021 r., UKS RAP Radomsko – Widzew II Łódź 6:2

Lider tabeli okazał się dla widzewiaków zbyt silny. Czwarty w tabeli Widzew II przed ostatnią kolejką ma punkt straty do WKS-u 1957 Wieluń i dwa przewagi nad TMRF-em, a na zakończenie rozgrywek zmierzy się w derbowym starciu trampkarskich rezerw z ŁKS-em II Łódź (WIĘCEJ).

U13: Pierwsza liga wojewódzka (młodzik D1)

06.11.2021 r., Łódzka Akademia Futbolu – Widzew Łódź 1:7

Dość niespodziewanie średnio radzący sobie w rozgrywkach Widzewa pokonał zdecydowanie na wyjeździe trzecią w tabeli Łódzką Akademię Futbolu. Dzięki temu czerwono-biało-czerwoni zbliżyli się na odległość 3 punktów do czwartego w stawce Widoku Skierniewice, a już w sobotę zagrają prestiżowy mecz z wiceliderem – ŁKS-em Łódź (WIĘCEJ).

U13: Łódź, grupa 3 (młodzik D1)

07.11.2021 r., Akademia Piłkarska 81 – Widzew II Łódź 0:7

Jeśli czwarta w tabeli Akademia Piłkarska 81 liczyła na skrócenie dystansu do Widzewa II Łódź to niedzielny mecz jasno pokazał kto w tej chwili jest silniejszy i zasługuje na wyższą lokatę. Czerwono-biało-czerwoni wygrali na wyjeździe aż 7:0 i nadal z optymizmem spoglądają w górę tabeli (WIĘCEJ).

Piłka nożna

Akademia WidzewaPiłka młodzieżowapiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama