Reklama
Reklama
Reklama

Arka też wzięła bramkarza. Myślał o nim Widzew

Czas < 1 min czytania
Arka też wzięła bramkarza. Myślał o nim Widzew

Leonid Otczenaszenko/fot. arka.gdynia.pl

Leonid Otczenaszenko został nowym piłkarzem Arki Gdynia. Ukraińcem z polskim paszportem wcześniej interesował się też Widzew.

Reklama

Nie tylko łódzki klub był zmuszony już po zamknięciu okna transferowego szukać nowego bramkarza, a nawet dwóch. Po tym, jak kontuzji doznali po kolei Jakub Wrąbel i Konrad Reszta, Widzew zakontraktował Henricha Ravasa, a prawdopodobnie zatrudni także Wasyla Łytwynienkę.

Arka Gdynia, czyli jeden z rywali Widzewa w walce o PKO Ekstraklasę, też miał taki problem. Z powodu urazów wypadli Daniel Kajzer oraz Dariusz Szczerbal. W trybie awaryjnym ściągnięto Leonida Otczenaszenkę. 23-latek urodził się w ukraińskim Łucku, ale od 7 lat ma polskie obywatelstwo. Grał nawet w młodzieżowej reprezentacji naszego kraju.

Reklama

Widzew też był zainteresowany

Jeszcze do niedawna Otczenaszenko był graczem GKS-u Bełchatów, ale klub z powodu kłopotów finansowych wycofał się z rozgrywek eWinner 2. Ligi i piłkarze zostali bez pracy. Wielu z nich już znalazło nowe kluby. Teraz do tej grupy dołączył utalentowany bramkarz.

Jak już informowaliśmy, Otczenaszenko był także jakiś czas temu w kręgu zainteresowań Widzewa, ale wybrano innych zawodników. W tym sezonie 23-latek rozegrał sześć meczów na trzecim poziomie rozgrywkowym. Z Arką związał się do końca sezonu.

Reklama

Piłka nożna

Arka GdyniaLeonid OtczenaszenkoWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama