Reklama
Reklama

Nabór do Akademii ŁKS. Trening próbny już 1 kwietnia

Czas < 1 min czytania
Nabór do Akademii ŁKS. Trening próbny już 1 kwietnia

Nabór do Akademii ŁKS (fot. ŁKS Łódź)

Akademia ŁKS Łódź rozpoczyna nabór dla dzieci z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Premierowy trening próbny dla wszystkich chętnych odbędzie się w piątek 1 kwietnia o godzinie 19:15.

Reklama

Nabór do Akademii ŁKS

Za nabór odpowiadają trenerzy Jarosław Byczkowski i Radosław Bienias, którzy specjalizują się w pracy z najmłodszymi i od kilku lat prowadzą z najmłodsze roczniki w Akademii ŁKS.

W Akademii ŁKS Łódź trenuje obecnie ponad 350 młodych piłkarzy pod opieką 26 wykwalifikowanych trenerów oraz dwóch fizjoterapeutów. Każdym z roczników zajmuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy mają do dyspozycji nowoczesny ośrodek treningowy.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Dlaczego stadion ŁKS-u jest dwukrotnie droższy od obiektu Widzewa?

„Celem modelu szkolenia w Akademii ŁKS jest wychowanie zawodnika w duchu sportowej rywalizacji, a także podnoszenie umiejętności stricte technicznych, fizycznych oraz psychicznych, czyli jego kompleksowy rozwój, nie zapominając przy tym, że piłka nożna musi sprawiać radość” – czytamy na lkslodz.pl.

Reklama

Treningi próbne w Akademii ŁKS

Pierwszy trening próbny dla wszystkich chętnych odbędzie się w piątek 1 kwietnia o godzinie 19:15. Zbiórka zawodników odbędzie się natomiast kwadrans wcześniej – równo o godz. 19:00.

Reklama

Treningi na boisku nr 5, w ośrodku Akademii ŁKS, przy ul. Krańcowej 19 będą odbywały się cyklicznie w poniedziałki i piątki (od 1 kwietnia).

Kontakt do trenerów:

  • Jarosław Byczkowski, nr tel. 505 072 580
  • Radosław Bienias, nr tel. 606 263 435

CZYTAJ TAKŻE >>> ŁKS. Miało być taniej, a będzie…

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama