Reklama
Reklama
Reklama

Awaria naprawiona. Można już kupić karnet na ŁKS

Czas < 1 min czytania
Awaria naprawiona. Można już kupić karnet na ŁKS

Kibice ŁKS-u podczas meczu z Chrobrym Głogów (fot. Marian Zubrzycki)

Rozpoczęcie internetowej sprzedaży karnetów na mecze ŁKS-u zostało opóźnione ze względu na awarię systemu. Wszystko wskazuje na to, że problemy udało się już zażegnać.

W piątkowe popołudnie ŁKS z pompą zainaugurował sprzedaż karnetów – rozpoczął akcję promocyjną, opublikował okolicznościowy spot. Nie wszystko poszło jednak po myśli administracji klubu z al. Unii. Jak informowaliśmy wczoraj, rozpoczęcie internetowej sprzedaży karnetów zostało opóźnione ze względu na awarię systemu informatycznego. Wszystko wskazuje na to, że problemy udało się rozwiązać. W sobotnie popołudnie kolejni kibice ŁKS-u zaczęli zgłaszać na Twitterze, że karnety trafiły do systemu sprzedażowego i chwalić się kupionymi wejściówkami.

Reklama

Po cichu, bez oficjalnej komunikacji jeszcze, ale coś drgnęło i działa – „zaćwierkał” z kolei Kamil Haładaj, specjalista ds. marketingu w ŁKS-ie.

Karnety na mecze ŁKS-u można kupować za pośrednictwem strony bilety.lkslodz.pl. Na razie mogą zrobić to tylko ci kibice, którzy kupili stałą wejściówkę na mecze ŁKS-u także w poprzednim sezonie.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama