Reklama
Reklama
Reklama

Pewne zwycięstwo żużlowców Orła. Wilki bezradne w Łodzi

Czas < 1 min czytania
Pewne zwycięstwo żużlowców Orła. Wilki bezradne w Łodzi

Orzeł Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Żużlowcy H. Skrzydlewska Orła Łódź wreszcie pokazali na co ich stać. Łodzianie pokonali Wilki Krosno 50:40, a od 5. biegu niemal w pełni kontrolowali przebieg meczu.

Trzy pierwsze biegi podczas sobotnich zawodów zakończyły się remisami 3:3. Wygrywali w nich zawodnicy z Krosna (Musielak, Karczewski, Lebiediew). Wyścig czwarty na swoją korzyść rozstrzygnęli goście. Zwycięstwo 4:2 i ponowny triumf Franciszka Karczewskiego pozwoliły Wilkom z Krosna na objęcie prowadzenia 13:11.

Reklama

Przebudzenie Orła

Kolejna seria biegów to jednak już zdecydowanie lepsza postawa żużlowców z Łodzi. Z bardzo dobrej strony pokazali się przede wszystkim Niels Kristian IversenLuke Becker i Marcin Nowak.

Orzeł Łódź nie zamierzał zatrzymywać się w trzeciej serii startów. Trzy wygrane biegi gospodarzy oraz zwycięstwo w wyścigu 10. w stosunku 5:1 dało zawodnikom H. Skrzydlewska Orła Łódź dwucyfrowe prowadzenie.

Gospodarze utrzymali bezpieczną, dziesięciopunktową przewagę przed biegami nominowanymi. Ponownie błysnęli Nowak oraz Becker, którzy wygrali swoje wyścigi. W biegach nominowanych obie drużyny wygrały podwójnie po jednym wyścigu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 50:40 dla Orła.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno 50:40

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Remis na Łodziance. Zobacz zdjęcia ze sparingu Widzewa z GKS-em Tychy [ZDJĘCIA]

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama