Reklama
Reklama

Będzie prezentacja Widzewa i strojów

Czas < 1 min czytania
Będzie prezentacja Widzewa i strojów

Kibice Widzewa

W przyszłą środę nowa drużyna Widzewa zaprezentuje się kibicom. Wtedy też pokazane zostaną nowe stroje od Kappy.

Reklama

To będzie pierwsza od lat prezentacja, która odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Imprezę zaplanowano na środę 28 lipca oczywiście na godz. 19.10. Kibice będą mogli usiąść na trybunie pod zegarem. Spotkają się z nimi piłkarze, trenerzy i nowy prezes Mateusz Dróżdż. Zaplanowano specjalną oprawę, którą klub organizuje razem z grupą Ultras Widzew.

Jak informuje Widzew, sektor będzie dostępy od godz. 18. Otwarty będzie oficjalny sklep klubu, a także uruchomione zostaną dodatkowe stanowiska sprzedażowe. Wydarzenie nie będzie miało rangi imprezy masowej, dlatego na sektorze D zasiądzie maksymalnie 950 kibiców. Pozostali fani będą mogli obejrzeć prezentację za pośrednictwem telewizji WidzewTV.

Reklama

Nowe stroje Widzewa

Ważnym akcentem przedsezonowej imprezy będzie pokazanie nowych strojów pierwszej drużyny. Dedykowaną kolekcję dla Widzewa stworzyła oczywiście firma Kappa. W sezonie 2021/22 drużyna występować będzie w kompletach czerwonych i białych. Kolor trzeciego zestawu pozostaje na razie tajemnicą, a jego premiera nastąpi właśnie w trakcie prezentacji. Pierwszeństwo zakupu koszulek meczowych otrzymają posiadacze karnetów, dla których zostanie uruchomiony specjalny preorder – ruszy on równocześnie z prezentacją.

Zapisy na prezentację Widzewa

Zapisy na prezentację rozpoczną się w piątek 23 lipca o godz. 19:10, za pośrednictwem dedykowanej platformy. „Zgłosić się może każdy kibic, bez względu na posiadanie karnetu. O zapisie na prezentację będzie decydować kolejność zgłoszeń, a zakwalifikowani kibice otrzymają certyfikat do okazania na wejściu” – informuje klub.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama