Bieg Ulicą Piotrkowską jesienią. Znamy dokładną datę imprezy

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2020 Zmiana Daty (fot. Facebook)

Reklama

Czas 2 min czytania

Z powodu epidemii koronawirusa Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run nie mógł się odbyć w pierwotnym terminie, czyli w maju 2020 roku. Organizatorzy poinformowali o nowej dacie imprezy.

Reklama

O przełożeniu Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run informowaliśmy na początku kwietnia. Teraz poznaliśmy nową datę. 

Jeden z najpopularniejszych biegów na 10 km w Polsce odbędzie się 10 października 2020 roku o godzinie 16.

Organizatorzy zdają sobie sprawę z tego, że nie wszystkim może odpowiadać nowy termin imprezy. Dlatego tez dają możliwość rezygnacji i zwrotu wpisowego.

Reklama

Swoją absencję należy zgłosić do dnia 19 kwietnia 2020 r. do godz. 24:00 na adres e-mai stowarzyszenieasiz@gmail.com W zgłoszeniu należy podać jedynie imię i nazwisko. Opłata zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od dnia doręczenia oświadczenia Zawodnika o rezygnacji z udziału w biegu.

Poniżej prezentujemy pełny komunikat organizatorów 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run zamieszczony w formie posta na Facebooku.

Reklama
https://www.facebook.com/BiegUlicaPiotrkowska/videos/2788121471237548/?__xts__[0]=68.ARDZJNDcRmYc0kmCe4zrpkcnczq7hxWkDKIsW3uKXjDizU-1BAgLJp52F6zLcqwBGAbALA05TSoO_0_mWi47ct-7J_Th1kFVX9UtshgCESLyXoMTO_Qouq5TaKs2Fjs-pnzzeHQ4fXaYo0TizYfkb1wqPrXxEvRKvP_eRq_0M6QdCfGXdY4yCrnW4LUNg1kzH1IVIxrwABRD63iQfDwv8eHeqAnGI2NZOMMDGK4d-PXyqRSV1NUwWT8aqRI7az3OJGBcCUWNZQcRIC0vUpVyHv1QlNymTOATmLZnUZAoQ6qX592ZcDRtVPtVwuLkkE4Gek4B_zsTPjmkQZau76EoHgUW_DZftJVJOIY&__tn__=-R

Drodzy Biegacze,

w związku z panującą pandemią, zmuszeni jesteśmy zmienić termin 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Informujemy, że zawody zostały przełożone na 10 października 2020. Zmiana pory roku wymusza także zmianę startu biegu na godz. 16:00.  

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby październikowe zawody były bezpiecznymi i wyjątkowymi. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami i apelujemy abyście jeśli to możliwe, nie wycofywali wpłat wpisowego. Razem tworzymy historię tego wydarzenia, każdy z Was jest jej częścią i pokażmy silną solidarność naszej biegowej rodziny. O szczegółowym programie zawodów będziemy informowali w kolejnych tygodniach.

Dla tych, którzy już dziś wiedzą, że nowy termin nie pozwala na udział w biegu, dajemy możliwość rezygnacji i zwrotu wpisowego. Swoją absencję należy zgłosić do dnia 19 kwietnia 2020 r. do godz. 24:00 na adres e-mai stowarzyszenieasiz@gmail.com W zgłoszeniu należy podać jedynie imię i nazwisko. Opłata zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od dnia doręczenia oświadczenia Zawodnika o rezygnacji z udziału w biegu. Proces zwrotów wpisowego niesie ze sobą wiele komplikacji dlatego wnioski o zwrot opłaty startowej wysłane po 19 kwietnia 2020 r. nie będą rozpatrywane.

Osoby, bądź firmy, organizacje pożytku publicznego, które dokonały opłaty startowej bezpośrednio na konto Organizatora, mogą ubiegać się o zwrot także drogą mailową. W tym przypadku wystarczy podać w treści maila nazwę organizacji, firmy, kwotę do zwrotu oraz numer konta. Wraz z potwierdzeniem przelewu na Państwa konto trafi wówczas faktura korygująca, jeśli wcześniej wystawiliśmy fakturę zaliczkową.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem imprezy. Osoby, które nie wystąpią o zwrot opłaty startowej do 19 kwietnia, automatycznie wyrażają zgodę na przeniesienie wpisowego na jesień i akceptują nowy regulamin.

W przypadku Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, decyzję o przeprowadzeniu imprezy w nowym terminie lub całkowitym jej odwołaniu, podamy do dnia 30 lipca. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników, decyzja będzie uzależniona od aktualnego stanu epidemicznego na terenie Polski. 

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

fot. facebook.com/BiegUlicaPiotrkowska/

AktywnośćInne sporty

Reklama

Dodaj komentarz