Reklama
Reklama

#WidzewDlaSzpitali. Zebrano już prawie 150 000 złotych

Czas < 1 min czytania
#WidzewDlaSzpitali. Zebrano już prawie 150 000 złotych

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Zbiórka pod nazwą #WidzewDlaSzpitali jest bardzo blisko przekroczenia kolejnej bariery. Tym razem mowa o 150 tysiącach złotych.

Reklama

Fani Czerwono-Biało-Czerwonych już rozdysponowali część środków ze zbiórki. Po konsultacjach ze szpitalami zakupili najpotrzebniejszy sprzęt, którego brakowało w wytypowanych placówkach. 

– Zakupiliśmy specjalistyczne maski, kombinezony ochronne, maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe. Wszystko to, co jest szpitalom niezbędne do normalnego funkcjonowania – powiedział Marcin Tarociński z Widzewa.

Reklama

Pomoc od kibiców Widzewa otrzymały już szpitale w Łodzi, Łowiczu, Tomaszowie Mazowieckim, Bełchatowie i Zgierzu. To jednak nie koniec, ponieważ kolejne kwoty wpływają na konto organizatorów. 

Dzięki fantastycznej postawie widzewskiego środowiska udało się zebrać już prawie 150 000 złotych. Ta kwota robi wrażenie.

– Przede wszystkim suma jest taka, że można za te pieniądze w realny sposób pomagać szpitalom – dodał Tarociński.

Reklama

Do końca zbiórki pozostało jeszcze 14 dni. Nie jest zatem wykluczone, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni uda się zebrać kolejne kilka tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną na pomoc polskiej służbie zdrowia w walce z koronawirusem.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama