Reklama
Reklama
Reklama

Widzew jest w dobrych rękach. Ekspert chwali Martynę Pajączek

Czas < 1 min czytania
Widzew jest w dobrych rękach. Ekspert chwali Martynę Pajączek

Martyna Pajączek prezes Widzewa Łódź 2019-06-18 (fot. Marian Zubrzycki)

Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research w rozmowie z dziennikarzem portalu interia.pl przyznał, że bardzo docenia pracę Martyny Pajączek z czasów, gdy ta zarządzała I ligą.

Reklama

Ekspert od marketingu sportowego, zapytany o możliwość powiększenia PKO Ekstraklasy do 18 zespołów, stwierdził, że po kryzysie, który obecnie dotyka polskie kluby, jak najwięcej klubów z zaplecza ekstraklasy powinno dostać możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Nie bez znaczenia jest tutaj praca wykonana przez Martynę Pajączek. W przeszłości obecna prezes Widzewa Łódź zarządzała pierwszą ligą i, zdaniem Adama Pawlukiewicza, to właśnie dzięki Martynie Pajączek prestiż Fortuna 1 Ligi zdecydowanie wzrósł.

Reklama

– Uważam, że w tak wyjątkowej sytuacji należy dać szansę sprawdzenia się jak największej liczbie drużyn na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Osobiście sądzę, że I liga to bardzo dobrze zarządzane rozgrywki – powiedział Pawlukiewicz na łamach Interii.  

I dodał: – Świetną robotę wykonywała zarządzająca tą ligą w przeszłości Martyna Pajączek, która przyprowadziła do ligi dwóch silnych sponsorów i zreformowała te rozgrywki, wprowadziła nowoczesne zarządzanie.

Zdaniem Pawlukiewicza większa liczba klubów w ekstraklasie niesie ze sobą sporo korzyści dla kibiców i telewizji. Dzięki takiemu rozwiązaniu stacje transmitujące PKO Ekstraklasę mogłyby odbić sobie trudny i nie do końca udany sezon 2019/2020 już w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki
źródło: interia.pl

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama