Reklama
Reklama

Bilety i karnety na Widzew będą droższe?

Czas < 1 min czytania
Bilety i karnety na Widzew będą droższe?

Kibice Widzewa FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Chociaż przed pierwszą drużyną Widzewa dwa najważniejsze spotkania w sezonie, to zarząd klubu już musi myśleć o kolejnych rozgrywkach. Jednym z tematów, który może zainteresować kibiców, jest cena karnetów i biletów na Widzew w sezonie 2022/2023. Co na ten temat twierdzi wiceprezes klubu?

Ile będą kosztowały wejściówki na Widzew?

Przed piłkarzami Widzewa niezwykle ważne dwa mecze. W ciągu tygodnia okaże się, czy wywalczą oni awans do PKO Ekstraklasy. To jeden z najważniejszych czynników dotyczących budżetu Widzewa Łódź w sezonie 2022/2023. Wraz z awansem klub będzie mógł liczyć na spory zastrzyk gotówki z różnych źródeł, także z biletów i karnetów, których ceny pójdą w górę.

Reklama

– Pracujemy nad polityką cenową na przyszły rok. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Analizujemy sytuację rynkową, zdajemy sobie sprawę z rosnącej inflacji. Nie bez znaczenia jest też oczywiście wynik sportowy, czyli to, w której lidze zagramy – mówi Michał Rydz.

Wiceprezes Widzewa nie chce jeszcze zdradzać dokładnych cen, ale podkreśla, że klub nie funkcjonuje w próżni i bierze pod uwagę zarówno rosnące koszty organizacji imprezy masowej, jak i dobro sympatyków klubu.

Reklama

– Koszty rosną z miesiąca na miesiąc. Z drugiej strony wiemy, że te podwyżki dotykają także naszych kibiców – komentuje Rydz.

CZYTAJ TAKŻE >>> Janusz Niedźwiedź jak Franciszek Smuda [FELIETON]

Reklama

Nowe ceny biletów i karnetów po sezonie

Rydz przyznaje, że ceny wejściówek na Widzew zależą od wielu zmiennych. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i ostateczna decyzja zapadnie dopiero po sezonie.

Reklama

– Chciałbym zdementować jakieś dziwne informacje, które gdzieś tam krążyły, że podwyżki to będzie 300 czy 400%. To na pewno nie będzie miało miejsca – mówi wiceprezes Widzewa. – Po meczu z Podbeskidziem zakomunikujemy kibicom, jak będzie się kształtować polityka cenowa na najbliższy sezon.

CZYTAJ TAKŻE >>> Moneyball szansą dla łódzkich klubów

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama