Chętnych na widzewskie karnety będzie więcej niż miejsc na stadionie. I to mimo koronawirusa

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Czas < 1 min czytania

Kibice Widzewa zakupili już ponad 5000 karnetów na mecze Widzewa w Fortuna 1 Lidze. Aby ustalić taki wynik fani czerwono-biało-czerwonych potrzebowali raptem 4 dni.

Reklama

Mimo pandemii koronawirusa i nakładanych przez polski rząd obostrzeń, sprzedaż karnetów na mecze Widzewa przebiega w ekspresowym tempie. 

Już w ciągu pierwszej doby kibice Widzewa zakupili 3320 abonamentów, ustalając tym samym nowy dobowy rekord. Później tempo nieco zwolniło, ale wciąż utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. 

Warto dodać, że w chwili obecnej karnety na Widzew mogą kupować jedynie osoby, które chcą przedłużyć swój abonament i pragną zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu.

Reklama

Dopiero od 16 sierpnia do akcji ruszą fani, którzy zechcą dokonać zmiany swojej miejscówki na stadionie. W dniach 24-25 sierpnia szansę na zakup abonamentu otrzymają zapisani na listę rezerwową, zaś otwarta sprzedaż ma ruszyć 27 sierpnia.

Przez pierwsze 4 dni wyprzedano prawie 1/3 miejsc na obiekcie przy al. Piłsudskiego. Niemal pewne jest zatem, że kolejny raz chętnych na stałe wejściówki na Widzew będzie więcej niż miejsc na stadionie. I nie zmieni tego nawet pandemia koronawirusa.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz