Reklama
Reklama
Reklama

Fundambu podpisze kontrakt z Widzewem. W poniedziałek testy medyczne

Czas < 1 min czytania
Fundambu podpisze kontrakt z Widzewem. W poniedziałek testy medyczne

Merveille Fundambu (fot. widzew.com Marcin Bryja)

Wszystko wskazuje na to, że Merveille Fundambu zostanie piłkarzem Widzewa Łódź. Trenera Dobiego przekonał swoim bardzo dobrym występem w spotkaniu przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Reklama

Merveille Fundambu przebywa na testach w Widzewie od poniedziałku. Chociaż zdaniem obserwatorów na treningach spisywał się naprawdę przyzwoicie, to dało się słyszeć głosy, że sztab szkoleniowy łódzkiego zespołu nie jest do końca przekonany do jego umiejętności.

Wszelkie wątpliwości Fundambu rozwiał jednak w warunkach meczowych podczas sparingu z Pogonią. 20-latek był wyróżniającym się piłkarzem Widzewa, zaliczył kilka asyst i zdobył bramkę. 

Reklama

Jak poinformował Krzysztof Stanowski na Twitterze, w poniedziałek Fundambu ma przejść w Widzewie testy medyczne. Jeśli je zaliczy, to podpisze kontrakt z klubem z al. Piłsudskiego.

Warto podkreślić, że z piłkarzy testowanych jedynie Fundambu spisał się na tyle dobrze, że prawdopodobnie otrzyma szanse na grę w czerwono-biało-czerwonych barwach. Pozostali testowani zawodnicy nie przekonali do siebie trenerów Widzewa i zakończyli swoje krótkie przygody z łódzkim zespołem.

Reklama

fot. widzew.com / Marcin Bryja

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama