Reklama
Reklama
Reklama

Chrobry i Korona – nowe terminy w kalendarzach ełkaesiaków

Czas < 1 min czytania
Chrobry i Korona – nowe terminy w kalendarzach ełkaesiaków

Drużyna ŁKS-u przed meczem ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski, fot. Marian Zubrzycki

Biało-czerwono-biali muszą zabrać się za odrabianie zaległości z przerwy spowodowanej kwarantanną. Podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego czeka bardzo pracowity tydzień na ligowych boiskach!

Reklama

Pierwszym ligowym spotkaniem ełkaesiaków po przerwie, która z uwagi na okienko reprezentacyjne, pucharowe oraz kwarantannę łódzkiego klubu wydłużyła się aż do czterech tygodni będzie domowe spotkanie z Chrobrym Głogów. Mecz z drużyną Patryka Bryły i Kamila Juraszka odbędzie się dzień wcześniej niż pierwotnie planowano – nie w niedzielę, a w sobotę. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi punktualnie o 12:40. Niestety wiemy już na pewno, że sobotniego meczu nie będzie można oglądać na ekranach telewizorów.

Dzięki zmianie terminu meczu z Chrobrym piłkarze trenera Stawowego będą mieli więcej czasu, aby wypocząć przed starciem z Koroną Kielce. Mecz dwóch spadkowiczów z PKO Ekstraklasy miał zostać rozegrany 18 października, jednak w ostatniej chwili odwołano go z uwagi na wiadomość o sześciu pozytywnych wynikach testów na koronawirusa w łódzkiej drużynie. Nowy termin meczu wyznaczono na 11 listopada. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Reklama

Fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama