Reklama
Reklama
Reklama

Czterech zawodników dołączy do ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Czterech zawodników dołączy do ŁKS-u

2020.08.30 Kielce Pilka nozna Fortuna 1 liga Chrobry Glogow - Korona Kielce N/z minuta cszy Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus 2020.08.30 Kielce Football Polish First League Chrobry Glogow - Korona Kielce minuta cszy Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Reklama

Jak poinformował prezes ŁKS-u Tomasz Salski, klub ma już podpisane kontrakty z czterema nowymi zawodnikami.

Reklama

Pierwsi dwaj są raczej znani. Do ŁKS-u dołączy bramkarz Korony Kielce Marek Kozioł. Zawodnik nie gra od marca przez zawirowania kontraktowe, ale jeszcze rok temu uznawany był za jednego z najlepszych bramkarzy ekstraklasy. Zimą miały się nim interesować kluby z najwyższej ligi rozgrywkowej.

Drugim być może jest Javi Moreno hiszpański skrzydłowy i wielka niewiadoma. Póki co dwudziestoczterolatek występował na lewej stronie boiska. W zakończonym już sezonie reprezentował barwy hiszpańskiego UCAM Murcia, ale nie zaliczył ani jednej asysty, ani nie zdobył gola. Wystąpił w 21 meczach ligowych. Być może jest on alternatywą dla Pirulo, po którego zgłaszają się kluby ekstraklasowe, między innymi Lechia Gdańsk. Możliwe, że Moreno nie dołączy do ŁKS-u, bo był wzmocnieniem planowanym, tylko w przypadku awansu do ekstraklasy, wszystko okaże się w najbliższych dniach.

Reklama

Prezes ŁKS-u Tomasz Salski, powiedział, że klub przygotował wzmocnienia na każdej pozycji. Niektórzy zawodnicy zagraniczni mieli dołączyć do ŁKS-u tylko jeżeli awansuje do ekstraklasy. Pewne jest, że oprócz Kozioła i Moreno klub ma już zakontraktowanego środkowego obrońcę i napastnika. Szykują się też odejścia, ostateczny stan kadrowy łódzkiej drużyny powinniśmy poznać, najpóźniej do końca miesiąca.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama