Reklama
Reklama
Reklama

Czubak nie boi się rywalizacji z Robakiem. „Chcę grać w pierwszym składzie”

Czas < 1 min czytania
Czubak nie boi się rywalizacji z Robakiem. „Chcę grać w pierwszym składzie”

Karol Czubak (widzew.com)

Karol Czubak podpisał dwuletni kontakt z Widzewem Łódź. 20-letni napastnik nie ukrywa, że przychodzi do łódzkiego zespołu nie po to, by grzać ławę.

Reklama

Czubak ma za sobą bardzo udany sezon w II lidze. Młody piłkarz zdobył 18 goli i zaliczył 4 asysty. Z jego pomocą Bytovia Bytów otarła się do I ligę, bo bój o awans przegrała dopiero w barażach. 

O umiejętnościach Czubaka przekonali się także widzewiacy. W 2. kolejce ubiegłego sezonu łodzianie przegrali 1:2 na wyjeździe z Bytovią, a wynik tego spotkania otworzył w 45. minucie właśnie Czubak.

Reklama

Teraz 20-latek będzie miał szansę zagrać na poziomie I ligi w barwach Widzewa. Z klubem z alei Piłsudskiego Karol Czubak wiąże wielkie nadzieje. 

– Czuję ogromne emocje związane z dołączeniem do Widzewa Łódź. Pamiętam swój mecz  w „Sercu Łodzi”, kiedy kibice ponieśli gospodarzy do zdobywania kolejnych bramek, dali im podwójną moc. Cieszę się, że będę mógł dla nich grać. – powiedział nowy piłkarz Widzewa.

Czubak odważnie zadeklarował, że w Widzewie nie zamierza siedzieć na ławce rezerwowych i tylko przyglądać się poczynaniom bardziej doświadczonych kolegów, w tym grze Marcina Robaka.

Reklama

– Chcę wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie i zostać ważną postacią zespołu – zapowiedział snajper czerwono-biało-czerwonych.

fot. widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama