Orzeł obniża ceny biletów! Na razie jednorazowo

2019-07-28 Orzeł Łódź - ROW Rybnik (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama
Czas < 1 min czytania

Dobre wieści dla kibiców Orła Łódź. Klub, w ramach akcji „Zakończ wakacje z KŻ Orzeł Łódź”, postanowił jednorazowo obniżyć ceny biletów na mecz łódzkiej drużyny.

Już 22 sierpnia Orzeł odjedzie kolejny mecz na własnym obiekcie. Tym razem rywalem drużyny trenera Adama Skórnickiego będzie Unia Tarnów. Spotkanie zapowiada się hitowo, a w klubie mają nadzieję, że trybuny poniosą łódzkich żużlowców do zwycięstwa. 

Stąd pomysł, by na to jedno spotkanie obniżyć ceny biletów. 

Reklama

Przypomnijmy, że cena biletu normalnego na mecz Orła Łódź w sezonie 2020 wynosi 50 złotych (bilet ulgowy kosztuje 10 zł). To dużo, ale klub zdecydował się na taki ruch w związku z obowiązującymi obostrzeniami i możliwością wpuszczenia na trybuny stadionu ograniczonej liczby widzów. 

Wysoka cena jednak skutecznie odstraszyła wielu fanów czarnego sportu w Łodzi. Z tego powodu w klubie postanowiono, że na najbliższy mecz z Unią Tarnów bilety normalne będą kosztować 35 złotych. W ramach biletu niezmiennie dostępny będzie program meczowy. 

https://www.facebook.com/orzellodz/posts/4836086193084010

Na razie obniżka cen biletów to pomysł jednorazowy. Ciekawe, czy w przypadku znacznie większej frekwencji, w klubie zastanowią się nad tańszymi wejściówkami także na kolejne mecze Orła w Łodzi.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz