Ilu nowych zagra dziś w Widzewie? Być może jeden

Enkeleid Dobi Fot. Marian Zubrzycki

Reklama


Czas < 1 min czytania

Piłkarze Widzewa już dziś zmierzą się z Unią Skierniewice w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. W jakim składzie wystąpi zespół z al. Piłsudskiego?

Zaplanowany na godzinę 16:00 mecz z Unią Skierniewice będzie pierwszym oficjalnym sprawdzianem dla drużyny Enkeleida Dobiego. Oprócz samego wyniku, wszystkich na pewno zainteresuje skład łódzkiego Widzewa oraz ewentualna postawa nowych piłkarzy.

Wszystko wskazuje jednak na to, że na debiutanckie występy większości nowych zawodników przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Reklama

W drużynie Widzewa nie należy bowiem spodziewać się występów większości pozyskanych w ostatnich dniach piłkarzy. 

Mateusz Michalski nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony do rozgrywek ligowych i pucharowych. Karol Czubak dostał kilka dni wolnego. Z zespołem trenował już Dominik Kun, ale jego występ jest raczej mało realny. W łódzkiej drużynie zabraknie też leczącego drobny uraz Marcina Robaka oraz wracającego do formy po kontuzji Przemysława Kity.

Dlatego na boisku w Skierniewicach kibice Widzewa zobaczą prawie w całości zespół, który grał wiosną tego roku w II lidze. Jedyna nowa twarz, która może pojawić się na boisku od pierwszej minuty, to dobrze znany trenerowi Dobiemu środkowy pomocnik Patryk Mucha.

Reklama

Warto podkreślić, że wszystkie testy osób zgłoszonych przez Widzew na listę izolacji sportowej wykazały wyniki negatywne, a co za tym idzie, do dyspozycji trenera Enkeleida Dobiego dostępny będzie komplet zawodników w trakcie przygotowań do startu sezonu.

fot. Marian Zubrzycki 

Piłka nożna

Widzew Łódź

Reklama

Dodaj komentarz