Reklama
Reklama
Reklama

Czy w Internecie ŁKS poradzi sobie lepiej niż w rzeczywistości?

Czas < 1 min czytania
Czy w Internecie ŁKS poradzi sobie lepiej niż w rzeczywistości?

Szesnastu piłkarzy reprezentujących wszystkie kluby Ekstraklasy zmierzy się w CANAL+ Ekstraklasa Cup – turnieju rozgrywanym w grę FIFA20. Premiera 23 kwietnia o godzinie 21:00 na antenie CANAL+ SPORT. 

Reklama

Ostatni mecz PKO Ekstraklasy (Korona Kielce – ŁKS Łódź) rozegrano 9 marca i od tego momentu kibice z niecierpliwością czekają na wznowienie rozgrywek. Aby wypełnić lukę po zawieszonej z powodu epidemii koronawirusa lidze, Platforma CANAL+ wraz z PKO BP Ekstraklasą i partnerami organizuje wirtualne zmagania. 

Piłkarze szesnastu klubów rywalizować będą w turnieju z podziałem na cztery grupy. W każdej z nich wystąpią cztery kluby, a zawodnicy w ramach drabinki podwójnej eliminacji rozegrają łącznie sześć meczów. Awans uzyska dwóch graczy. Ośmiu najlepszych utworzy drabinkę pucharową, w której rywalizacja toczyć się będzie w systemie mecz-rewanż.

Reklama

Trwający sześć tygodni turniej śledzić będzie można na antenie CANAL+ SPORT od 23 kwietnia. Tego dnia o godzinie 21:00 stacja pokaże starcie Legii Warszawa z Łódzkim Klubem Sportowym i Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze. Barwy Wojskowych reprezentować będzie Maciej Rosołek, Rycerzy Wiosny Dominik Budzyński, a zawodników z Podlasia i Górnego Śląska – kolejno – Bartosz Bida i Daniel Ściślak. 

W następnych meczach do pojedynków staną zwycięzcy ze zwycięzcami i przegrani z przegranymi czwartkowych spotkań. Zapowiedzi kolejnych starć znaleźć będzie można w social mediach CANAL+ Sport, Ekstraklasy i klubów.

Osoby nieposiadające Canal+ Sport również będą mogły dostępne będą skróty spotkań, które pojawią się w mediach społecznościowych Ekstraklasy i klubów, w tym Łódzkiego Klubu Sportowego.

Reklama

fot. ekstraklasa.org

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama