Reklama
Reklama
Reklama

Darmowy mecz dla kibiców ŁKS-u? Klub szykuje rekompensatę za mecz z Odrą

Czas < 1 min czytania
Darmowy mecz dla kibiców ŁKS-u? Klub szykuje rekompensatę za mecz z Odrą

LODZ 05.03.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - KORONA KIELCE N/Z KIBICE LKS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy mieli wykupione minikarnety na mecze z Chrobrym, Widzewem i Odrą Opole, będą mogli obejrzeć jeden mecz w nowym sezonie zupełnie za darmo. W ten sposób klub zamierza wynagrodzić swoim fanom fakt, iż ci nie mogli obejrzeć meczu z Odrą.

Zamknięty stadion na mecz z Odrą Opole

Przypomnijmy, że decyzją Komisji Dyscyplinarnej PZPN stadion Łódzkiego Klubu Sportowego został zamknięty na mecz z Odrą Opole. To kara za wydarzenia, do których doszło podczas derbów Łodzi.

Reklama

Wielu fanów (szacuje się, że około dziewięć, albo dziesięć tysięcy), kupiło karnety i minikarenty żeby obejrzeć wszystkie mecze na jeszcze pachnącym nowością stadionie imienia Władysława Króla. Dane im było obejrzeć tylko dwa spotkania: z Chrobrym i Widzewem.

Z Odrą Opole ŁKS grał więc przy pustych trybunach.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Jak zrekompensować kibicom ŁKS-u zamknięty stadion? „Chcemy piłkarzy z charakterem”

ŁKS zapowiada rekompensatę

Jeszcze przed zakończeniem sezonu 2021/2022 ŁKS wydał komunikat, w którym zapowiedział rekompensatę dla kibiców, którzy zakupili minikarnety, ale, z przyczyn od nich niezależnych, nie mogli obejrzeć meczu z Odrą Opole.

Jak zdradził Jakub Olkiewicz, który od kilku dni oficjalnie wspiera zarząd ŁKS-u i dział marketingu, dla tych fanów szykowana jest specjalna ulga przy zakupie karnetu na sezon 2022/2023.

Reklama

– Mam nadzieję, że uda nam się w ofercie karnetowej zamieścić dodatkową możliwość dla tych, którzy mieli zakupiony minikarnet na trzy mecze, a obejrzeli tylko dwa. Myślę, że to będzie oferta jeden za jeden, czyli jeden mecz będzie gratisowy w karnecie na nowy sezon – powiedział Olkiewicz.

Oferta karnetowa na nowy sezon ma ujrzeć światło dzienne mniej więcej w połowie miesiąca.

– Nie chcę dawać sobie konkretnego deadline’u, natomiast wraz ze startem sprzedaży karnetów na pewno wyjdziemy z jakąś opcją rekompensaty dla tych, którzy na meczu z Odrą być chcieli, a po prostu być nie mogli – zakończył Olkiewicz.

CZYTAJ TAKŻE >>> Kto odejdzie, a kto wzmocni ŁKS? Co musi zrobić Widzew żeby pozyskać piłkarza?

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama