Reklama
Reklama
Reklama

Domowy mecz ŁKS Commercecon. Wiewióry liczą na kibiców

Czas < 1 min czytania
Domowy mecz ŁKS Commercecon. Wiewióry liczą na kibiców
Reklama

W sobotę o 17 siatkarki ŁKS Commercececon rozegrają pierwszy mecz domowy. Kibice mobilizują się na to spotkanie.

Reklama

W sobotę 23 października o 17:00 siatkarki ŁKS Commercecon rozegrają pierwszy mecz domowy. Ich rywalem będzie KS Pałac Bydgoszcz. Bilety na spotkanie kupić można on-line (SPRAWDŹ).

ŁKS Commercecon po trzech meczach ma cztery punkty. Łodzianki mierzyły się z natrudniejszymi rywalkami w lidze. Radomka, Developres i Chemik to obok nich najpoważniejsi kandydaci do zajęcia miejsc na podium. Ostatnie spotkanie z drużyną z Polic ŁKS wygrał. – Grałyśmy z samą czołówką i to na wyjazdach. W Radomiu mecz nam  zupełnie nie wyszedł, w Rzeszowie zabrakło niewiele. Progres jednak cały czas jest i to światełko w tunelu jest coraz jaśniejsze. Po takim zwycięstwie na pewno inaczej będzie się trenowało, jakbyśmy przegrały, to byłaby trzecia porażka z rzędu. Nikt by nic nie powiedział, bo to by była przegrana z Chemikiem – powiedziała dla portalu siatka.org Paulina Maj-Erwardt.

Reklama

– Mam nadzieję, że z każdym meczem będziemy grać coraz lepiej. Widać, że się coraz bardziej zgrywamy. Tego nam bardzo brakowało w pierwszych meczach, ale ciężko to było mieć nie trenując wspólnie. Teraz każdą wolną chwilę, każdy trening wykorzystujemy, żeby dograć jak najwięcej szczegółów. Widać już różnicę, że gra jest poukładana dużo lepiej. Oczywiście nie jest jeszcze idealna, ale mamy nad czym pracować – przyznała druga libero ŁKS Commerceccon Krystyna Strasz.

Cały czas można kupować karnety na mecze siatkarek ŁKS-u (WIĘCEJ).

Mecz ŁKS-u Commerceccon z Pałacem Bydgoszcz rozpocznie się w sobotę o 17. Warto na niego przyjść, bo Polsat nie planuje transmisji.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama