Reklama
Reklama

Dużo pozytywów i niedosyt – oceny piłkarzy ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Dużo pozytywów i niedosyt – oceny piłkarzy ŁKS-u

LODZ. 20.02.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - GKS TYCHY N/Z MACIEJ MANKA, MIKKEL RYGAARD FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

ŁKS zremisował z GKS-em Tychy. Łodzianie zagrali dobrze, ale mogą czuć niedosyt.

Reklama

ŁKS zremisował z GKS-em Tychy. Łodzianie zagrali niezłe spotkanie, ale mogą czuć niedosyt, gdyby nie zatrzymali się po zdobytej bramce, wygraliby.

Marek Kozioł – 3

Dwa razy ratował ŁKS przed utratą bramki, ale koniec końców, po jego błędzie łodzianie stracili gola na 1:1. Widać, że bramkarz ma duże umiejętności, ale nie jest do końca zgrany z obroną.

Reklama

Bartosz Szelgia – 2

Zagrał na nieswojej pozycji, ale to go nie usprawiedliwia. Popełnił dwa koszmarne w skutkach błędy, po których GKS Tychy mógł objąć prowadzenie. Ocenę wyższą niż jeden, dostaje za to, że na początku był przydatny w ofensywie.

Adam Marciniak – 1

Bardzo słaby mecz wychowanka ŁKS-u. Głównie stał w miejscu, a jak już się ruszył to popełniał błąd. Na jego i Kozioła konto idzie stracona bramka. Nie odebrał żadnej piłki, a dużo ich stracił.

Maciej Dąbrowski – 4

Naprawiał błędy Szeligi i Mariciniaka. Dąbrowski znowu jest w wysokiej formie, jego interwencje są czyste i idealnie wymierzone w czasie. Szef defensywny ŁKS-u.

Reklama

Mateusz Bąkowicz -5-

Najlepszy zawodnik ŁKS-u. Młodzieżowiec po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie łódzkiej drużyny, a radził sobie najlepiej. Stopował akcje rywali i dawał od siebie dużo w ofensywie. Bardzo dobrze dośrodkowywał i mógł mieć dwie asysty

Maksymilian Rozwandowicz – 1

Najgorszy zawodnik, a właściwie statysta na boisku. Po jego faulu Tyszanie mieli rzut wolny, od którego zaczęła się akcja bramkowa. Oprócz tego nic więcej nie zrobił.

Antonio Dominguez – 5-

Drugi najlepszy piłkarz ŁKS-u po Bąkowiczu. Przez pierwszą połowę nadawał grze łodzian odpowiednie tempo. W drugiej zdobył dużej urody bramkę. Niestety zszedł z kontuzją i prawdopodobnie nie zobaczymy go przez dłużej.

Reklama

Michał Trąbka – 4-

Nie był to Trąbka z końcówki zeszłego sezonu, ale zagrał na przyzwoitym poziomie. W pierwszej połowie odpowiadał za akcje ofensywne ŁKS-u i gdyby nie indolencja Pirulo i Juricia, podobnie jak Bąkowicz cieszyłby się z dwóch asyst.

Javi Moreno – 3

Zawodnik do „robienia wiatru na skrzydle”. Świetnie drybluje, jest bardzo szybki, ale ma problemy z podejmowaniem decyzji w polu karnym. Jeżeli to poprawi będzie lepszy od Pirulo.

Stipe Jurić – 2

Niczym nie różni się od Łukasza Sekulskiego. Dochodzi do sytuacji i je marnuje.

Reklama

Pirulo – 2

Irytujący zawodnik. Jest cieniem samego siebie z jesieni 2020 roku. W żaden sposób nie pomógł ŁKS-owi w tym meczu.

Maciej Wolski – 4

Wszedł za Pirulo i ożywił grę na skrzydle

Piotr Janczukowicz – 2

Równie nieprzydatny co Jurić

Reklama

Mikkel Rygaard i Jakub Tosik grali za krótko żeby oceniać

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama