Reklama
Reklama

Dzień sparingów w ŁKS-ie

Czas 2 min czytania
Dzień sparingów w ŁKS-ie

LODZ. 29.06.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. PIERWSZY TRENING PILKARZY LKS LODZ PRZED SEZONEM 2021/2022 N/Z FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

W sobotę kibice ŁKS-u będą mogli obejrzeć aż dwa sparingi.

Reklama

W sobotę kibice ŁKS-u mogą spędzić cały dzień na sparingach swoich ulubieńców. O 12:30 na stadionie imienia Władysława Króla pierwsza drużyna rozegra mecz kontrolny z Koroną Kielce. O 17:00 na Minereskiej, rezerwy zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz,

Bilet na sparing z Koroną Kielce (w cenie: sektor B1/B2 – 10 zł i sektor VIP – 15 zł) można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży [bilety.lkslodz.pl] lub stacjonarnie w kasie (Sport Arena Łódź). Zakupioną wejściówkę trzeba mieć ze sobą w formie papierowej lub elektronicznej, bo nie jest ona nabita na kartę kibica.

Reklama

Bilet na sparing z Zawiszą będzie można kupić przed wejściem do ośrodka na ulicy Minerskiej. Należy być wcześniej niż o 17, bo miejsc jest tylko 500, a chętnych na zobaczenie spotkania drużyn, których kibice się przyjaźnią będzie dużo.

ŁKS zagra z kandydatem do awansu

ŁKS zagra z kandydatem do awansu Koroną Kielce. Drużynę ze Świętokrzyskiego wzmocnił chociażby Michał Koj, były kapitan Górnika Zabrze i solidny obrońca. Wszystko wskazuje na to, że ruchy kadrowe poczynione w Kielcach mają być na tyle jakościowe, że Korona wróci do ekstraklasy.
W ŁKS-ie od sparingu z KKS-em Kalisz zmieniło się niewiele. Cały czas niepewny jest występ Nacho Monsalve. Stoper z Hiszpanii doznał kontuzji w pierwszym meczu kontrolnym ze Stalą Mielec, a sztab medyczny ŁKS-u nie chce ryzykować. Swoje minuty mają dostać Antonio Dominugez i Guima, którzy ostatnio nie grali.
Kibu Vicuna zapowiada przed meczem, że jedna grupa zawodników dostanie więcej czasu niż więcej niż druga, ale każdy będzie miał okazję pokazać się na boisku, bo trenerzy umówili się, że zagrają trzy tercje po 45. minut.

Rezerwy ŁKS-u zagrają z Zawiszą Bydgoszcz

Spełni się marzenie wielu kibiców, bo wreszcie ŁKS zagra z zaprzyjaźnioną Zawiszą Bydgoszcz. Wprawdzie teraz z podnoszącym się po upadku klubem zmierzą się rezerwy łódzkiej drużyny, należy trzymać kciuki, że już niedługo seniorzy zagrają ze sobą w ekstraklasie. ŁKS 2 i Zawisza wywalczyły w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Klub z Bydgoszczy ma już za sobą mecze kontrolne, dla drugiej drużyny ŁKS-u będzie to pierwsze sparing. Oprócz Łukasza Dynela i Aleksandra Ślęzaka wszyscy zawodnicy rezerw łódzkiego klubu mają być na ten mecz gotowi.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama