Reklama
Reklama
Reklama

Gran Canaria na al. Unii. ŁKS Commerceccon walczy w Europie

Czas < 1 min czytania
Gran Canaria na al. Unii. ŁKS Commerceccon walczy w Europie

LODZ. 11.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - ENERGA MKS KALISZ N/Z JULITA PIASECKA, PIETRA JUKOSKI, PAULINA MAJ-ERWARDT, KLAUDIA ALAGIERSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki ŁKS Commercecon walczą o awans do kolejnej rundy europejskich pucharów. Oby skutecznie.

Reklama

Po słabym meczu z Kaliszem, siatkarki ŁKS-u Commercecon mają doskonałą okazję do udowodnienia, że są zespołem gotowym do walki o najwyższe cele. Zmierzyć się z nimi w ramach Pucharu CEV przyjeżdża CV Las Palmas Gran Canaria. To zespół o dużo mniejszym potencjale od ŁKS-u. Trzeba to tylko wykorzystać. Dlaczego ŁKS gra tak słabo? Na to pytanie starała się odpowiedzieć, zapytana przez Interię Martyna Grajber. – Zespół o takim potencjale powinien prezentować się znacznie lepiej. Za nami już połowa rundy zasadniczej, więc trzeba jeszcze mocniej pochylić się nad tym, co nie funkcjonuje. Z zewnątrz widać, jakie elementy siatkarskie zawodzą, ale musimy głębiej poszukać źródła tych naszych problemów. Zawodniczki razem ze sztabem się nad tym głowią. Na pewno nie poddamy się i nie pozwolimy, by ŁKS grał poniżej oczekiwań. Za rzadko grałyśmy tak, jak się od nas oczekuje i jakie są możliwości drużyny. Dlatego musimy znaleźć sposób, by tej gry na najwyższym poziomie było jak najwięcej. Spędza nam to sen z powiek, ale na pewno ta grupa ludzi znajdzie rozwiązanie w tej sytuacji. – powiedziała była kapitan Chemika Police.

Władze ŁKS-u apelują do zaszczepionych kibiców: Zgodnie z nowymi wytycznymi obowiązującymi od 15 grudnia 2021 roku m.in. podczas wydarzeń sportowych obowiązuje limit 30% obłożenia hali. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, dlatego prosimy: wybierając się na mecz ŁKS-u Commercecon Łódź w Sport Arenie wypełnijcie oświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19.

Reklama

Oświadczenie można pobrać tutaj

Mecz ŁKS-u z CV Gran Canarią rozpocznie się we wtorek o 18:00. Bilety dostępne w kasach i na stronie internetowej.

Reklama

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama