Reklama
Reklama

Grot Budowalni sprzedają karnety. Nie wszyscy muszą kupować

Czas < 1 min czytania
Grot Budowalni sprzedają karnety. Nie wszyscy muszą kupować

Zaczęła się sprzedaż karnetów na mecze Grot Budowlanych Łódź. Kibice, którzy kupili abonamenty na poprzedni sezon, wejdą za darmo.

Reklama

W ostatni weekend września zaczną się rozgrywki Tauron Ligi. Grot Budowlani 25 września zmierzą się w Łodzi z Jokerem Świecie. Klub zachęca kibiców do kupowania karnetów, które kosztują od 100 zł (emeryci, renciści, uczniowie i studenci), 150 zł (normalne) i 500 zł (VIP z cateringiem i parkingiem). Dzieci do lat 6 mogą oglądać mecze za darmo.

Karnety są sprzedawane w biurze klubu w Sport Arenie (II piętro, pokój 2.048) od poniedziałku do piątku w  godzinach 10-14. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem: 782 997 053

Reklama

Karnetów nie muszą kupować kibice, którzy mieli abonamenty na poprzedni sezon. Z powodu pandemii tylko na dwa spotkania można było wpuszczać fanów na trybuny, dlatego klub zdecydował, że będą wpuszczani za darmo. –  Chcieliśmy wyjść naprzeciw naszym kibicom, którzy w ubiegłym sezonie kupili karnety, a ich nie wykorzystali. Oczywiście, jeśli chcą wspierać nasz klub, mają możliwość kupienia nowych karnetów, ale nie wymagamy tego od nich – wyjaśnia prezes Marcin Chudzik.

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama