Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani liczą na rewanż

Czas 2 min czytania
Grot Budowlani liczą na rewanż

LODZ.21.11.2021 SIATKOWKA KOBIET. LKS COMMERCECON LODZ - GROT BUDOWLANI LODZ N/Z ANA CLEGER FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

W sobotę w łódzkiej Sport Arenie siatkarki Grot Budowlanych zmierzą się z ekipą #VolleyWrocław, z którą mają rachunki z początku sezonu do wyrównania.

Reklama

Emocje bez happy endu

Pierwszy raz w sezonie 2021/2022 obie drużyny spotkały się w 2. kolejce TAURON Ligi 5 października. Wówczas, choć to Grot Budowlanym było bliżej do roli faworyta, łodzianki ostatecznie przegrały po tie-breaku. Najlepszą zawodniczką tamtego meczu wybrana została zdobywczyni 20 punktów – Natalia Murek, która jednak kilka dni temu rozwiązała kontrakt z klubem (podobnie jak jej ojciec Dawid, pełniący funkcję najpierw pierwszego, a ostatnio drugiego trenera). Ale to niejedyny argument przemawiający na korzyść gospodarzy meczu rewanżowego.

Reklama

Serio trwaj!

Zespół Jakuba Głuszaka ma za sobą trzy kolejne zwycięstwa, które potwierdzają, że ze zdecydowanie niżej notowanymi rywalami, a do takich obecnie należy #VolleyWrocław, punktów nie traci. Dobra postawa w starciach z przeciwnikami z drugiej części tabeli sprawiła, że Grot Budowlani zajmują obecnie dobrą czwartą pozycję w stawce, a za ich plecami plasuję się teoretycznie silniejsze kadrowo E.LECLERC MOYA Radomka Radom i ŁKS Commercecon Łódź. Dlatego jeśli Justyna Szczurowska, Monika Fedusio i spółka sięgną w sobotę po komplet punktów (początek meczu 17:30), będą mogły spędzić przerwę zimową w pełni zasłużenie w bardzo dobrych humorach.

Grot Budowlani faworytem

Reklama

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to ekipa z Łodzi będzie w sobotę górą. Według analiz BETFAN (WIĘCEJ) mało prawdopodobne jest, by mecz potrwał więcej niż trzy sety. Czy faktycznie łodzianki sprawią swoim kibicom prezent w postaci szybkiego i pewnego zwycięstwa?

***

Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław, sobota 18 grudnia 2021 r., godz. 17:30

Reklama

Siatkówka

Budowlani ŁódźGrot Budowlani Łódźsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama