Reklama
Reklama

Grot Budowlani Łódź tracą reprezentantkę Polski

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani Łódź tracą reprezentantkę Polski

Maria Stenzel Fot. Marian Zubrzycki

Maria Stenzel przechodzi się z Grot Budowlanych Łódź do Chemika Police.

Reklama

Maria Stenzel ma dopiero 22 lata, ale uważana jest za najlepszą polską libero. Gdy trzy lata temu przychodziła do Grot Budowlanych z Impelu Wrocław, była uważana za wielki talent. Potwierdziła to i z roku na rok robiła postępy. Z łódzką drużyną zdobyła trzy trofea: wicemistrzostwo Polski, Superpuchar Polski, a w zakończonym sezonie Superpuchar Ligi.

Szybko trafiła do reprezentacji Polski i stała się tam zawodniczką numer jeden na tej pozycji. W 2019 roku to dzięki jej świetnej postawie Polska zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach Europy. Po ostatnim sezonie została skuszona przez Chemika Police, w którym zastąpi Paulinę Maj-Erwardt, która będzie grała w ŁKS-ie Commercecon.

Reklama

Chciałam podziękować za wspólne trzy sezony w Łodzi. Szczególne podziękowania dla kibiców, od których na każdym spotkaniu czułam dodatkową energię – jesteście magiczni. Prezesowi oraz sztabowi, z którymi mogłam współpracować. W przyszłych sezonach życzę powodzenia. Do zobaczenia na parkietach! – żegna się z Łodzią Stenzel.

Następczynią Stenzel będzie prawdopodobnie o rok młodsza Justyna Łysiak z Energi MKS-u Kalisz.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźMaria Stenzel

Dodaj komentarz

Reklama