Reklama
Reklama
Reklama

Jak Ireneusz Mamrot został trenerem ŁKS

Czas < 1 min czytania
Jak Ireneusz Mamrot został trenerem ŁKS
Reklama

Operacja zmiany trenera w ŁKS była ekspresowa. Już po meczu z GKS Tychy Wojciech Stawowy został poinformowany, że może zostać zwolniony, a władze klubu rozpoczęły negocjacje z kandydatami.

Reklama

W orbicie zainteresowań ŁKS-u było dwóch trenerów – Krzysztof Brede i Ireneusz Mamrot. Mamrot pod koniec lutego poinformował władze klubu z al. Unii, że nie podejmie decyzji tak szybko. Zdecydował się między meczem ŁKS z Odrą Opole a derbami Łodzi

Kamery Polsat Sport uchwyciły Mamrota na meczu Stomilu Olsztyn z Odrą Opole, gdzie skrzętnie coś notował. Drużyna z Warmii to kolejny przeciwnik ŁKS-u. Mamrot pierwsze zajęcia w Łodzi poprowadzi w poniedziałek. Do swojego debiutu w roli szkoleniowca Rycerzy Wiosny zostanie mu pięć dni.

Reklama

Kiedy Mamrot obejmował Jagiellonię Białystok po Michale Probierzu, nie zmienił stylu w jakim grała. Zrobił kosmetyczne poprawki i doprowadził drużynę do wicemistrzostwa Polski i finału Pucharu Polski. Trener znany jest z tego, że preferuje wysoki pressing. ŁKS Stawowego też próbował tak grać, ale często popełniał błędy przy wyprowadzaniu piłki, przez co tracił bramki. W klubie liczą, że uda mu się je wyeliminować i wprowadzić zespół do ekstraklasy.

Fot: Jagiellonia Białystok

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama