Reklama
Reklama

Jeszcze jeden majowy mecz Orła w Łodzi

Czas < 1 min czytania
Jeszcze jeden majowy mecz Orła w Łodzi

Bilety na ostatni majowy mecz Orła w Łodzi już dostępne (fot. Marian Zubrzycki)

Można nabywać już bilety na mecz 7. rundy eWinner 1. Ligi H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 maja o godzinie 14.00.

Czas na drugie domowe zwycięstwo Orła?

Przed łódzkimi żużlowcami czwarte domowe spotkanie w ligowym sezonie 2022. We wcześniejszych starciach na Moto Arenie drużyna H. Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonała ROW Rybnik (51:39), przegrała z Abramczyk Polonii Bydgoszcz (39:51) oraz w niedawnym meczu zremisowała ze Stelmet Falubazem Zielona Góra (45:45).

W niedzielę 29 maja na stadion przy ul. 6 Sierpnia 71 przyjedzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Najbliżsi domowi rywale łodzian nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. W pięciu dotychczasowych spotkaniach zanotowali bowiem same porażki.

CZYTAJ TAKŻE >>> Hit nie zawiódł. Orzeł ratuje remis w ostatnim biegu!

Reklama

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sprzedaż biletów na mecze H. Skrzydlewska Orzeł Łódź rozgrywane na Moto Arenie Łódź odbywa się w dni powszednie oraz w dniu meczu na stadionie w kwiaciarni H. Skrzydlewska, a także w dni meczowe w dodatkowo otwartych kasach przy obiekcie. Jednocześnie, podobnie jak w przypadku karnetów, sprzedaż internetowa biletów realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem systemu sprzedaży kupbilet.pl.

Bilet normalny na najbliższy domowy mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź kosztuje 65 zł. Cena za bilet ulgowy młodzieżowy (od 8 do 18 lat) wynosi 20 zł, natomiast za bilet ulgowy junior 10 zł. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami każdy Kibic, który zdecyduje się na wcześniejszy zakup biletu będzie mógł skorzystać z promocji „Im szybciej tym taniej”.

Reklama

Bilet normalny na mecz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk zakupiony w terminie 11-23 maja kosztuje 40 zł. Kupno wejściówki pomiędzy 24 a 27 maja to koszt 55 zł. Zakup w dniach 28-29 maja to cena 65 zł. Ceny biletów ulgowych są niezmienne.

CZYTAJ TAKŻE >>> Nowa nazwa Orła Łódź. Ekspert: „H. Skrzydlewska może na tym zyskać”

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama