Reklama
Reklama
Reklama

Już nie tylko ŁKS. Widzew też ma zgodę na treningi drużynowe

Czas < 1 min czytania
Już nie tylko ŁKS. Widzew też ma zgodę na treningi drużynowe

Rafał Wolsztyński Fot. Marian Zubrzycki

Pierwsza drużyna Widzewa od poniedziałku będzie trenować w pierwszym składzie. Zespół uzyskał stosowną zgodę od Zespołu Medycznego PZPN. 

Reklama

Widzew jest pierwszym II-ligowym klubem, który uzyskał zgodę na powrót do treningów drużynowych. 

W związku z tym w poniedziałek w godzinach popołudniowych czerwono-biało-czerwoni wracają do pracy i trenować będzie codziennie, do soboty włącznie. Jak zdradził trener Marcin Kaczmarek, sztab szkoleniowy Widzewa już od kilku dni jest przygotowany na takie rozwiązanie.

Reklama

Warto podkreślić, że widzewiacy już w minionym tygodniu pojawiali się w bazie treningowej przy ul. Małachowskiego. Wówczas przeszli testy szybkościowe i wydolnościowe. 

– Cała drużyna uzyskała dobre wyniki testów szybkościowych i wydolnościowych. Dzięki ich przeprowadzeniu wiemy dokładnie, na czym musimy się teraz skupić w pracy nad aspektami motorycznymi, które są ważnym elementem każdego treningu drużynowego – wyjaśnił Kamil Migdał, trener przygotowania motorycznego.

Jednocześnie przypominamy, że baza treningowa przy ul. Małachowskiego nadal pozostaje zamknięta dla osób postronnych niebiorących udziału w treningach pierwszej drużyny i zespołów Akademii Widzewa.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama