Reklama
Reklama

Kadra ŁKS Commercecon na PreZero Grand Prix PLS

Czas < 1 min czytania
Kadra ŁKS Commercecon na PreZero Grand Prix PLS

ŁKS Commercecon Łódź

Poznaliśmy kadrę ŁKS Commercecon na PreZero Grand Prix PLS.

Reklama

Poznaliśmy kadrę na turniej, w którym ŁKS Commercecon weźmie udział już w tym tygodniu. Łódzkie Wiewióry PreZero Grand Prix Pls rozpoczną w czwartek od pojedynku z Radomką Radom, z którą dopiero mierzyły się w meczu o trzecie miejsce TauronLigi. Rozgrywane przed sezonem zawody siatkówki plażowej to zaledwie przystawka przed nadchodzącym sezonem. Co ciekawe w kadrze ŁKS-u znalazła się Oliwia Laszczyk, która jest już zawodniczką Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki i Agata Wawrzyńczyk, która odeszła z łódzkiego klubu. Podczas plażowych zmagań pierwszym trenerem zespołu będzie Bartłomiej Bartodziejski. 

https://twitter.com/LKS_Commercecon/status/1420071437134618634/photo/1

Kadra ŁKS Commercecon na turniej PreZero Grand Prix PLS: Oliwa Laszczyk, Agata Wawrzyńczyk, Pietra Jukoski, Paulina Maj-Erwardt, Krystyna Strasz, Ivna Colombo, Angelika Gajer i Kamila Witkowska. Zawody to pierwsza okazja, żeby zobaczyć nowe siatkarki łódzkiej drużyny w akcji.

Reklama

W tegorocznej edycji PreZero Grand Prix PLS wystąpią: Energa MKS Kalisz, DPD IŁ Capital Legionovia Legionowo, BKS BOSTIK Bielsko-Biała, E.Leclerc Moya Radomka Radom, #VolleyWrocław, Joker Świecie, ŁKS Commercecon Łódź, UNI Opole, Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Grot Budowlani Łódź i dwie drużyny z pierwszej ligi MKS San Pajda Jarosław i NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Turniej rozegrany zostanie w Gdańsku w dniach od 29 lipca do 1 sierpnia.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama