Reklama
Reklama

Trzęsienie ziemi w ŁKS-ie! Kibu Vicuna zwolniony

Czas < 1 min czytania
Trzęsienie ziemi w ŁKS-ie! Kibu Vicuna zwolniony

LODZ. 10.01.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. PIERWSZY TRENING DRUZYNY LKS PO ZIMOWEJ PRZERWIE. N/Z KIBU VICUNA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Wraca stary sztab trenerski ŁKS-u. Umowa z Kibu Vicuną została rozwiązana.

Reklama

– W piłce nożnej nigdy nie jesteś pewny: wiesz, gdzie jesteś rano, ale nie wiesz, gdzie jesteś po południu. Ja czuję w klubie wsparcie: ze strony sztabu szkoleniowego, drużyny, pracowników. Czuję wsparcie, czuję się tu doceniony – mówił po meczu z Koroną Kielce, Kibu Vicuna, były już trener ŁKS-u.

Władze ŁKS-u szacują szanse na awans

Hiszpan nie dokończy sezonu, bo jego umowa została rozwiązana. Drużynę po raz kolejny obejmie Marcin Pogrzała, asystent w sztabie Vicuny, który ŁKS prowadził w ostatnich meczach sezonu 2021/2022. Jak czytamy na stronie dwukrotnych mistrzów Polski:

Reklama

„Po dokonaniu analizy postawy drużyny w tym sezonie i oszacowaniu szans na zrealizowanie postawionego przed zespołem celu, władze klubu w porozumieniu z dyrektorem sportowym Krzysztofem Przytułą postanowiły dokonać zmiany na stanowisku pierwszego trenera, powierzając je Marcinowi Pogorzale. W związku z tym umowa z Kibu Vicuñą została rozwiązana.”

Nowy – stary sztab szkoleniowy ŁKS-u

Pogorzale pomoże Paweł Dreschler. Za przygotowanie fizyczne odpowiadał będzie Michał Lewandowski, a trenerem bramkarzy pozostanie Jacek Janowski. Pierwszy test nowego – starego sztabu szkoleniowego już w środę. Ełkaesiacy rozegrają wtedy zaległy mecz z Puszczą Niepołomice.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Kibu VicuñaŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama