Reklama
Reklama
Reklama

Kolejne zwycięstwo ŁKS Commercecon

Czas < 1 min czytania
Kolejne zwycięstwo ŁKS Commercecon

LODZ.23.10.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - POLSKIE PRZETWORY PALAC BYDGOSZCZ N/Z ROBERTA RATZKE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

W zaległym meczu TauronLigi ŁKS Commercecon z łatwością poradził sobie z MKS-em Kalisz.

Reklama

ŁKS Commercecon wygrał trzeci mecz z rzędu. Po Chemiku Police i Pałacu Bydgoszcz łodzianki rozgromiły MKS Kalisz. Od początku brązowe medalistki TauronLigi dominowały nad rywalkami, a MVP spotkania została ponownie Roberta Ratzke. Najlepiej punktowała Veronica Jones-Perry, która zdobyła aż 21 oczek.

Pierwszy set ŁKS wygrał z łatwością, bo w pewnym momencie prowadził już 19:11. Łodzianki złapały chwilową zadyszkę, ale wróciły na dobre tory i wygraly 25:19. Druga partia była bardziej wyrównana, ale zespół z Łodzi odskoczył pod koniec gospodyniom i wgrał do 21. Najciekawszy był trzeci set, w którym kaliszanki nawiązały z ŁKS-e walkę. Wydawało się, że zespół Jacka Pasińskiego doprowadzi do rozegrania czwartej partii, ale to Michał Masek ma lepsze zawodniczki, które wywalczyły trzy punkty. ŁKS Commercecon jest na czwartym miejsce w tabeli i ma dziesięć punktów.

Reklama

ŁKS: Ratzke (2),  Grajber (3),  Witkowska (7), Sobiczewska (14),, Alagierska (9), Jones-Perry (21), Maj-Erwardt (libero) oraz Jukoski (2) i Strasz (libero)

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama