Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny rekord kibiców Widzewa

Czas < 1 min czytania
Kolejny rekord kibiców Widzewa

Kibice Widzewa na mecze w rundzie wiosennej wykupili wszystkie dostępne karnety. Sprzedano ich 16401. Tym samym po raz siódmy poprawili krajowy rekord. Trzy lata temu sprzedano 15310 karnetów.

Reklama

Kibice Widzewa co rundę wykupują wszystkie karnety uprawniające do oglądania meczów ze stałego miejsca. Od 2017 roku rekord poprawili już siedmiokrotnie.

Jak informuje klub,, co było wówczas najlepszym frekwencyjnym wynikiem w Polsce. Teraz zaś w bardzo szybkim tempie rozeszło się 16 401 karnetów. – To, że kibice Widzewa wykupują wszystkie dostępne karnety, stało się piękną widzewską tradycją. Cieszę się, że fani chcą być z nami i wypełniać „Serce Łodzi”, współtworząc niesamowitą, niepowtarzalną atmosferę widowisk, które wykraczają daleko poza rywalizację sportową – powiedziała prezes Widzewa Martyna Pajączek.

Reklama

– Doping widzewiaków to fenomen, który potwierdza, że widzewska społeczność to wyjątkowa grupa ludzi. Dokładamy w klubie wszelkich starań, żeby rozwijać się, zmieniać i dalej wspólnie budować przyszłość Widzewa – dodała.

Kibice, którym nie udało się nabyć karnetów, szczęścia szukać będą musieli przy okazji sprzedaży biletów jednorazowych na mecze domowe łodzian wiosną 2020 roku. Ich sprzedaż możliwa będzie dzięki zwalnianiu miejsc przez posiadaczy karnetów, którzy przed każdym meczem domowym mogą poinformować klub, że będą nieobecni, dorzucając swoje miejsce do puli biletowej na to spotkanie.

Reklama

Do otwartej sprzedaży trafiać mogą również wejściówki na sektor gości i otaczające go bufory, ale jedynie w przypadku braku udziału w meczu zorganizowanej grupy fanów drużyny przeciwnej.

Fot. Cyfra Sport

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama