Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs od Ekstraklasy. Do wygrania konsola PS4

Czas < 1 min czytania
Konkurs od Ekstraklasy. Do wygrania konsola PS4

LODZ. 15.02.2020 PILKA NOZNA. PKO EKSTRAKLASA LKS Lodz - Wisla PLOCK MICHAL TRABKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/FOTORZEPA

Tęsknisz za Ekstraklasą? Umiesz kreatywnie pokazać wsparcie dla ligi i swojego ukochanego klubu? Weź udział w konkursie przygotowanym dla użytkowników aplikacji Ekstraklasa oraz gry.lotto.pl i wygraj konsolę PS4!

Reklama

Wszyscy kibice bardzo tęsknią za piłkarskimi emocjami. Dlatego wraz z LOTTO, Ekstraklasa przygotowała specjalny konkurs na okres kwarantanny, w którym będziecie mogli wyrazić tęsknotę za ukochaną drużyną oraz ligą i jednocześnie pokazać jak można ciekawie spędzać czas w domu.

Zasada jest prosta: udostępnij zdjęcie lub filmik jako post publiczny na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Praca musi przedstawiać Twój pomysł na domową nudę, a jednocześnie pokazać, że nawet w tych ciężkich chwilach myślisz o polskiej Ekstraklasie.

Reklama

Post oznacz hashtagami: #EkstraklasaWDomu #LOTTO #MilionySposobowNaNude.

5 najlepszych prac nagrodzonych zostanie zestawem PS4 slim 500 gb oraz koszulką wybranego klubu Ekstraklasy. Dodatkowo 10 wyróżnionych uczestników konkursu otrzyma replikę oficjalnej piłki Ekstraklasy – adidas Uniforia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest bycie osobą pełnoletnią oraz posiadanie konta w oficjalnej aplikacji Ekstraklasy i na stronie www.gry.lotto.pl.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama