Reklama
Reklama

Szkolenie 24.06.2022: Kontrakty zawodowe piłkarzy bez tajemnic

Czas 2 min czytania
Szkolenie 24.06.2022: Kontrakty zawodowe piłkarzy bez tajemnic
Jak może wyglądać umowa między piłkarzem i klubem? Jakie warunki muszą być spełnione, by zawodnik mógł zmienić przynależność klubową? Czym jest arbitraż sportowy? Odpowiedzi na te pytania przygotowała Akademia Przedsiębiorcy WEC.

„PRAWO SPORTOWE – Kontrakty zawodników piłki nożnej” – to najnowsza propozycja szkolenia on-line, znajdującego się w ofercie Akademii Przedsiębiorcy WEC, czyli komórki szkoleniowej Grupy Kapitałowej WEC. Jej działalność to odpowiedź przede wszystkim na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na doskonalenie umiejętności w obszarze zarządzania wierzytelnościami, prawa pracy i podatków, ale z czasem oferta poszerzona została o szkolenia tematyczne szkolenia menadżerskie i sprzedażowe.

Reklama

Jednym z nich jest właśnie „PRAWO SPORTOWE – Kontrakty zawodników piłki nożnej”, które przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających klubami i ich pionami sportowymi, chociaż jego beneficjentami mogą być również piłkarze, a także eksperci sportowi czy kibice, którzy chcą lepiej rozumieć mechanizmy rządzące organizacjami sportowymi.

Szkolenie, które odbędzie się on-line 24 czerwca 2022r. (początek o 9:00) składać będzie się z trzech paneli:

Reklama
  1. Kontrakty sportowe oraz kontrakty piłkarskie – czyli omówienie dopuszczalnych relacji formalno-prawnych łączących obie strony kontraktu, z uwzględnieniem kluczowych klauzul, które mogą się w nim znaleźć;
  2. Zasady zmian przynależności klubowej sportowców i zastosowanie poszczególnych rozwiązań w praktyce;
  3. Arbitraż, czyli rozwiązywanie sporów w sporcie.

Kurs składający się z interaktywnego wykładu i case study poprowadzi Łukasz Klimczyk, doświadczony radca prawny, który specjalizuje się w obsłudze podmiotów ze świata sportu. Koszt szkolenia to 590 zł netto (+23% VAT). Po jego zakończeniu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a także certyfikat uczestnictwa w szkoleniu (ZAPISZ SIĘ NA KURS).

***

Początek działalności Grupy WEC sięga 1995 r. Obecnie Grupę tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. Wiodącą jest notowana na parkiecie NewConnect GPW – Kancelaria Prawna – Inkaso WEC SA, która zalicza się do największych w kraju firm obsługujących rynek wierzytelności. Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. świadczy pełen zakres usług prawnych w obszarze prawa gospodarczego, procesowego oraz korporacyjnego. Spółka księgowo-audytorska – Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy sp.k. WEC Finanse Sp. z o.o. specjalizuje się w faktoringu, czyli finansowaniu faktur wystawianych przez przedsiębiorców z odroczonym terminem płatności oraz w szkoleniach organizowanych przez projekt Akademia Przedsiębiorcy WEC. Spółka E-wierzyciel sp. z o.o. jest fintechowym operatorem portali www.gielda-dlugow.net i www.e-wierzyciel.pl.

Reklama

Grupa Kapitałowa WEC w sezonie 2021/2022 jest partnerem Akademii Widzewa.

Inne sportyPiłka nożna

kontrakt piłkarskipiłka nożna

Dodaj komentarz

Reklama