Reklama
Reklama

Kontuzjowani w ŁKS-ie. Powrót Kozioła?

Czas < 1 min czytania
Kontuzjowani w ŁKS-ie. Powrót Kozioła?

fot. Marian Zubrzycki

Liderzy ŁKS-u wznowili treningi.

Reklama

Kontuzje nieprzerwanie nękają ŁKS w tym sezonie. Zawodnicy tacy jak Anotnio Dominguez, czy Samuel Corral po powrocie na boisko nie mogą wrócić do formy sprzed urazu, a ich miejsce w gabinetach lekarskich zajmują kolejni piłkarze. Na szczęście w tym tygodniu sztab szkoleniowy łódzkiej drużyny przekazał garść pozytywnych informacji.

Przed meczem z Odrą Opole treningi z drużyną wznowi Marek Kozioł. Bramkarz był podstawowym wyborem Kibu Vicuny i chociaż Dawid Arndt nie radził sobie bardzo źle to z pochodzącym z Nowego Sącza golkiperem łodzianie na pewno czują się nieco pewniej.

Reklama

Być może zajęcia z pierwszą drużyną wznowi Michał Trąbka. Pomocnik ostatni raz na boisku pojawił się 26 września podczas spotkania z Sandecją Nowy-Sącz. Oprócz niego do zajęć wróci Jakub Tosik, którego zabrakło w kadrze na spotkanie z Górnikiem Polkowice. Piotr Janczukowicz przechodzi rehabilitację pod okiem fizjoterapeuty po tym jak odnowiła mu się kontuzja, której nabawił się w meczu z Cracovią, a Adam Marciniak trenuje indywidualnie. Maciej Dąbrowski doznał urazu na treningu i nie jest gotowy do gry, a o stanie zdrowia Maksymiliana Rozwandowicza zadecyduje i po badaniach wyda opinie lekarz.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama