Koronawirus ponownie zawitał do ŁKS-u!

LODZ. 22.11.2020 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - PUSZCZA NIEPOLOMICE N/Z LKS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama


Czas < 1 min czytania

Dzień przed meczem z Bruk Bet Termalicą Nieciecza Łódzki Klub Sportowy poinformował w oficjalnym komunikacie, że w zespole stwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem.

Testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzono przed zbliżającym się meczem 16. kolejki Fortuna 1 Ligi. W sześciu przypadkach dały one wynik pozytywny. Zawodnicy, u których testy potwierdziły zakażenie zostali niezwłocznie wyłączeni z zajęć treningowych i trafili na izolację. Reszta zespołu uda się do Niecieczy w osłabionym składzie.

To oznacza, że w hicie Fortuna 1 Ligi ŁKS będzie musiał sobie radzić bez ośmiu piłkarzy. Oprócz sześciu zarażonych w sobotnim meczu nie będą mogli wziąć udziału także kontuzjowany Jan Sobociński i zawieszony Samu Corral. Z trybun obejrzy to spotkanie Wojciech Stawowy, który w meczu z Miedzią został ukarany czerwoną kartką.

Reklama

Przypomnijmy, że dziś mija dokładnie 35 dni, od kiedy ełkaesiacy powrócili do gry po październikowej kwarantannie. Wówczas w łódzkim zespole stwierdzono łącznie sześć przypadków zarażenia koronawirusem.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Reklama

Dodaj komentarz