Reklama
Reklama
Reklama

Trener Widzewa zły na swoich piłkarzy. „Nie widziałem determinacji”

Czas < 1 min czytania
Trener Widzewa zły na swoich piłkarzy. „Nie widziałem determinacji”

Enkeleid Dobi (fot. widzew. TV)

Widzew Łódź nie poszedł za ciosem i nie odniósł drugiego zwycięstwa z rzędu. Łodzianie, choć prowadzili w Tychach, przegrali 1:2 z GKS-em i do Łodzi wracali bez punktów.

Reklama

Mecz GKS – Widzew mógł się podobać szczególnie w pierwszej połowie, w której obie ekipy prezentowały ofensywny futbol. Po przerwie Widzew nie był już w stanie dorównać kroku GKS-owi i zasłużenie przegrał. 

– Niestety, przegrywamy mecz na własne życzenie. W drugiej połowie praktycznie nas nie było, przespaliśmy ten czas, byliśmy spóźnieni, przegrywaliśmy sytuacje, które zwykle wygrywaliśmy. To był klucz do tego, że GKS sięgnął po trzy punkty – powiedział po meczu trener Enkeleid Dobi.

Reklama

Szkoleniowiec Widzewa podkreślił, że jego piłkarze nie prezentowali się po przerwie tak, jak powinni. Zdaniem szkoleniowca zabrakło przede wszystkim stanowczości w boiskowych poczynaniach, co przełożyło się na niekorzystny wynik.

– Jestem zły, bo nie widziałem tej determinacji, którą wykazywali piłkarze w meczu z Arką. Mam o to żal, również do samego siebie, bo jeśli chcemy walczyć o pierwszą szóstkę to każdy mecz trzeba grać z taką samą, a nawet większą determinacją. Nie na sto, a na sto dziesięć procent. W drugiej połowie w pewnym sensie przeszliśmy koło meczu – ocenił trener Dobi.

Widzewiacy na wyciągnięcie wniosków nie będą mieli za dużo czasu, bo już w poniedziałek czeka ich kolejne starcie. Na swoim stadionie podejmą Koronę Kielce.

Reklama

fot. Widzew TV

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama