Reklama
Reklama
Reklama

Meczowe koszulki ŁKS-u w nowej wersji

Czas < 1 min czytania
Meczowe koszulki ŁKS-u w nowej wersji

Tadej Vidmajer podczas meczu ŁKS-Wisła Płock, 15.02.2020 r. / fot. Marian Zubrzycki

Patryk Budny, w środowisku grafików lepiej znany pod pseudonimem Citron, opublikował na Twitterze swój projekt nowych koszulek ŁKS-u. Jego praca spotkała się ze sporym uznaniem w środowisku fanów Łódzkiego Klubu Sportowego.

Reklama

Citron zajmuje się grafiką komputerową od 4 lat, a 3 lata temu zaprojektował swoją pierwszą koszulkę piłkarską.

– W ciągu tego okresu stworzyłem ponad 300 projektów koszulek, a jeden z nich (projekt koszulki Chelsea) został w sierpniu 2018 roku opublikowany w największych serwisach sportowych na świecie m.in: World Soccer, The Sun, DreamTeam czy One Football – mówi Patryk Budny.

Reklama

Od 2019 roku w zaprojektowanych przez niego koszulkach występowali siatkarze klubów PlusLigi: Aluronu Virtu CMC Zawiercie oraz MKS-u Będzin.

Od kilku tygodni Citron publikuje na swoim profilu projekty piłkarskich koszulek ekstraklasowych zespołów. W końcu przyszedł czas na łódzkiego beniaminka PKO Ekstraklasy i trzeba przyznać, że projekt naprawdę robi wrażenie. 

Autor zaprezentował 3 koszulki: domową, wyjazdową i alternatywną. Domowe trykoty są utrzymane w kolorystyce charakterystycznej dla ŁKS-u. W stroju wyjazdowym przeważa kolor czarny, natomiast trzeci komplet nie wiąże się w ogóle z barwami Rycerzy Wiosny. Wiadomo jednak, że alternatywny komplet musi być inny niż pozostałe i ten właśnie taki jest.

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama