Reklama
Reklama
Reklama

KSW 70. Spektakularny nokaut Pudzianowskiego w walce wieczoru [WIDEO]

Czas < 1 min czytania
KSW 70. Spektakularny nokaut Pudzianowskiego w walce wieczoru [WIDEO]

LODZ. 27.05.2022 OFICJALNE WAZENIE PRZED GALA KSW 70 --- OFFICIAL WEIGHTING IN LODZ BEFORE KSW 70 N/Z MARIUSZ PUDZIANOWSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Gala KSW 70 przeszła do historii. W łódzkiej Atlas Arenie oglądaliśmy kilka bardzo ciekawych pojedynków. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski znokautował Michała Materlę potężnym ciosem podbródkowym już w pierwszej rundzie.

Walka wieczoru KSW 70. Pudzianowski znokautował Materlę

W walce wieczoru zmierzyły się ze sobą dwie legendy organizacji KSW. Pudzianowski i Materla mają na koncie łącznie 49 walk w KSW i obaj mogą już teraz pochwalić się statusem ikon polskiego MMA.

Reklama

Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski to człowiek, który zupełnie zmienił oblicze polskiego MMA. Pięciokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata Strongman zadebiutował w KSW podczas gali KSW 12 w 2009 roku i przyciągnął za sobą miliony fanów. Od tamtej pory zawodnik z Białej Rawskiej stoczył 23 pojedynki w białym ringu i okrągłej klatce. „Pudzian” ma na koncie najwięcej nokautów i nokautów technicznych w historii KSW. W ostatnim czasie Pudzianowski zanotował serię czterech wygranych.

Z kolei Michał Materla nie bez powodu nazywany jest „Bijącym Sercem KSW”. Były mistrz wagi średniej jako pierwszy zawodnik w historii wygrał 20 pojedynków w polskiej organizacji. Berserker ze Szczecina od momentu debiutu w KSW podczas gali KSW 6 w 2006 roku ustanowił wiele innych rekordów. Niezwykle widowiskowy i porywający fanów styl walki Materli pozwolił mu sięgnąć aż sześciokrotnie po nagrody za walkę wieczoru, a trzykrotnie za najlepszy nokaut gali.

Reklama

Nic dziwnego, że zebrani w Atlas Arenie kibice spodziewali się wyrównanej walki na wysokim  poziomie.

Rzeczywistość okazała się jednak inna. Walkę wieczoru rozstrzygnął piekielnie mocny cios podbródkowy „Pudziana”, którym „zgasił światło” swojemu rywalowi, pokonując Materlę w dokładnie 107 sekund!

Inne sporty

KSW

Komentowanie zablokowane

Reklama