Reklama
Reklama

Czy ŁKS spłacił długi? Są wątpliwości

Czas < 1 min czytania
Czy ŁKS spłacił długi? Są wątpliwości

01.12.2020 LODZ, ALEJA UNI LUBELSKIEJ PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA PIERWSZA LIGA SEZON 2020/2021 LKS LODZ - MIEDZ LEGNICA (GAME) NZ. ADRIAN PURZYCKI, GRAGOLJUB SRNIC FOTO RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT

Władze ŁKS-u poinformowały, że uregulowały zaległości wobec Dragoljuba Srnicia. Innego zdania jest Mirko Poledica, pełnomocnik byłego piłkarza łódzkiej drużyny.

Reklama

ŁKS odniósł się do informacji, które pojawiły się w mediach. Według przedstawicieli łódzkiego klubu zaległości z Dragoljubem Srniciem zostały uregulowane i władze dwukrotnych mistrzów Polski czekają tylko aż potwierdzi to UEFA. Innego zdania jest Mirko Poledica, szef serbskiego związku piłkarzy, który w rozmowie z Interią powiedział, że byłemu piłkarzowi ŁKS-u zapłacono połowę z 19. tysięcy euro, które miał odzyskać na drodze prawnej Kto ma rację? Przekonamy się niedługo. Jeżeli szefowie klubu z al. Unii, to zakaz niedługo zostanie zdjęty.

Oficjalny komunikat ŁKS-u prezentujemy poniżej:

Reklama

„W odpowiedzi na pojawiające się w mediach doniesienia, informujemy, iż ŁKS dopełnił wszelkich formalności związanych z rozliczeniem zaległości wobec Dragoljuba Srnicia. Wysłaliśmy w tej sprawie stosowne dokumenty zarówno do przedstawiciela samego zawodnika, jak i do UEFA, czyli europejskiej federacji piłkarskiej.

W całości zostały też rozliczone zobowiązania wobec Carlosa Morosa Gracii i w tej sprawie otrzymaliśmy już odpowiednie potwierdzenie z UEFA. Liczymy zatem na jak najszybsze cofnięcie zakazu transferowego względem ŁKS.”

Reklama

fot: ŁKS

Reklama

Piłka nożna

Dragoljub SrnićŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama